دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل شش مرحله ای

4,100,000 تومان

4 عدد در انبار

شناسه محصول: 8038da89e49a دسته: ,
شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده کلیه املاح مضر، ذرات معلق و… از آب
 • اضافه کننده املاح مفید به آب
 • دارای 6 فیلتر
 • مجهز به پک نصب، شیر برداشت، پمپ و ترانس

دو سال ضمانت نیک آب 

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل شش مرحله ای

امروزه یکی از مواردی که برای بهبود سلامتی به آن تأکید می‌شود، مصرف آب سالم است. کیفیت آب لوله کشی در هر منطقه متفاوت است. در بعضی مناطق به خصوص در شهرهای صنعتی، با افزایش جمعیت، کیفیت آب آشامیدنی کاهش پیدا کرده است. یکی از روش های بهبود آب آشامیدنی، استفاده از دستگاه تصفیه آب های خانگی است. دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل شش مرحله ای با دقت بسیار بالا، تمامی ناخالصی های آب را تصفیه می‌کند و مواد بیماری زا را  از آب نوشیدنی حذف می‌کند. در نتیجه شما با خرید و استفاده از این دستگاه تصفیه آب خانگی می‌توانید از آب آشامیدنی مطلوب و گوارا استفاده نمایید.

روش مورد استفاده در این دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است. اسمز معکوس یا Ro فرایندی است که در آن ۹۸ درصد از مواد محلول در آب از آن حذف می‌شود. در واقع این روش بهترین روش مورد استفاده برای حذف ناخالصی ها  از آب است. نکته مهم دیگر در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای سافت واتر دوام بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه آن است. این دستگاه ساخت یک برند تایوانی است و در ایران نیز مونتاژ می‌شود.

مهم ترین ویژگی های تصفیه آب خانگی شش مرحله ای سافت واتر

 • استفاده از فیلترهای کربن بدون مواد مضر
 • تنظیم ph آب آشامیدنی
 • ساخته شده از فیلتر هایی با مواد اولیه food grade
 • کاهش سختی آب آشامیدنی
 • تصفیه آب به روش اسمز معکوس
 • ظرفیت ذخیره آب تا ۹۰ لیتر در شبانه روز
 • قابلیت اتصال به یخچال
 • قابل استفاده برای تأمین آب مورد نیاز حیوانات خانگی
 • دارای فشارسنج عقربه ای
 • حذف ۹۸ درصد از آلاینده های مضر از آب آشامیدنی
 • حذف کامل کلر و سایر مشتقات آن از آب آشامیدنی
 • استفاده از شیر اهرمی استیل
 • غنی سازی آب آشامیدنی با املاح مفید مانند کلسیم و منیزیم
 • کاهش سختی آب با حذف فلزات سنگین
 • ابعاد مناسب همراه با نصب راحت
 • دارای گارانتی ۱۲ ماهه

نمایی از دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر

معرفی تخصصی دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر

این دستگاه با داشتن شش مرحله فیلتراسیون، آب را به آبی شیرین و سالم تبدیل می‌کند. این دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت کشور تایوان بوده و در ایران نیز تولید می‌شود. در صورت نگهداری مناسب از این دستگاه و تعویض به موقع فیلترها، عمر دستگاه تصفیه آب طولانی می‌شود و کارایی آن نیز همواره در بالاترین سطح خود خواهد بود.

اندازه و ابعاد مناسب این نوع دستگاه تصفیه آب سافت واتر به گونه ای است که به راحتی در زیر سینک نصب می‌شود و فضای زیادی را نیز اشغال نمی‌کند. این دستگاه ظرفیت تولید ۱۹۰ لیتر آب تصفیه شده در شبانه روز را دارد. جنس بدنه از فلز رنگ شده، مقاوم و ضد زنگ است. از طرفی پایه های فلزی دستگاه کمک به قرارگیری راحت آن بر روی سطح می‌کند. در نتیجه دیگر نیازی به نصب آن بر روی دیوار نخواهد بود. در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر یک مخزن  ذخیره آب دارای خاصیت آنتی باکتریال وجود دارد که آب را ذخیره می‌کند. به همین دلیل آب تصفیه شده دوباره آلوده نخواهد شد. یکی از ویژگی های این دستگاه، گارانتی ۱۲ماهه و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر خواهر بود.

درباره فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل شش مرحله ای

دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای سافت واتر داری 6  مرحله فیلتراسیون است. تمامی فیلترهای موجود در این دستگاه از موادی مرغوب و بی ضرر تولید شدند. فیلترهای کربن موجود در این دستگاه نیز از زغال سنگ و مشتقات آن نیست. در واقع این فیلترها از کربن های گیاهی مانند پوسته نارگیل تولید شدند. تمامی مواد اولیه مورد استفاده برای فیلتر های این دستگاه ها، مواد اولیه foodgrad یا قابل خوراکی است. در نتیجه مواد اولیه این فیلترها در اثر واکنش با آب، مواد مضر برای سلامتی را وارد آب نمی‌کنند. عمر  دستگاه های تصفیه آب به طور مستقیم به نحوی نگهداری و تعویض به موقع فیلترهای دستگاه ها بستگی دارند. فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله سافت واتر به ترتیب شامل:

 • فیلتر الیافی pp
 • فیلتر کربن پودری UDF
 • فیلتر کربن بلاک CTO
 • فیلتر ممبران MEMBRANE
 • فیلترهای پست کربن POST CARBON
 • فیلتر مینرال MINERAL

در جدول مشخصات محصول فروشگاه نیک آب، علاوه بر ذکر تمامی خصوصیات این دستگاه تصفیه آب، جدول مربوط به بهترین زمان تعویض فیلترها نیز آورده شده. زمان های تنظیم شده در این جدول، متناسب با میزان سختی آب تا ۵۰۰ و برای خانواده های ۶ نفره مشخص شده است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل شش مرحله ای​​​​​​​

مراحل تصفیه آب توسط دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر

همانطور که گفتیم فیلتراسیون در این دستگاه در 6 مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول، آب پس از عبور از فیلتر الیافی PP، تمامی ذرات معلق آن تا اندازه 5 میکرون به طور کامل تصفیه می‌شود.

پس از آن آب به مرحله دوم تصفیه وارد می‌شود. فیلتر استفاده شده در این مرحله، فیلتر کربن پودری UDF است. این فیلتر از موادی ساخته شده است که در صورت ورود به آب، خوراکی بوده و هیچ گونه خطری برای سلامت انسان نداشته باشد. نکته مهم دیگر، عملکرد این فیلتر است. چرا که می‌تواند کلر و مشتقات آن را در آب، از بین ببرد. پس از اتمام این مرحله، آب وارد مرحله چهارم با فیلتر کربن بلاک می‌شود. این فیلتر نیز مانند فیلتر قبل از کربن خوراکی و غیر مضر است. این فیلتر وظیفه حذف فلزات و مواد آلی را از آب بر عهده دارد.

مرحله چهارم اصلی ترین مرحله در فرایند اسمز معکوس است. در این مرحله فیلتر ممبران وجود دارد. عملکرد فیلتر ممبران بسیار گسترده است. این فیلتر بیش از ۹۸ درصد مواد محلول در آب را به طور کامل حذف می‌کند. موادی که عدمتا توسط این فیلتر از آب حذف می‌شوند، شامل نیترات، نیتریت، جیوه، آرسنیک، سرب، میکروارگانیسم ها و سموم آفات نباتی است. پس از این مرحله ما آبی خالص بدون هیچ گونه مواد مضر خواهیم داشت. در مرحله پنجم فیلتر های پست کربن وجود دارند که آبی گوارا و بدون بو و طعم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

مرحله آخر مرحله غنی سازی آب با املاح مفید برای بدن است. مرحله ششم توسط فیلترهای مینرال انجام می‌شود. این فیلتر با اضافه کردن مقادیر کمی از املاح مفید مانند کلسیم، سدیم، پتاسیم، منیزیم و… آب را از مواد معدنی مورد نیاز برای بدن غنی می‌ کند.

ارتفاع

عمق

عرض

ابعاد مخزن

ابعاد کارتن

ظرفیت

وزن

روش نصب

قطر شلنگ

فشار پمپ

تجهیزات همراه

انواع فیلتر

هوزینگ

پمپ

مخزن

حجم مخزن

شیر برداشت

اتصالات

فیلتر پایین

ممبران

جنس بدنه

گیج فشار

شیر میکس

شیر برقی

تعداد فیلتر

مدت گارانتی

فیلتر الیافی pp

فیلتر udf

فیلتر cto

فیلتر ممبران

فیلتر قلیایی

فیلتر پست کربن

فیلتر مینرال

محافظ ممبران

فیلتر ایفورد

فیلتر 4 کاره

تعویض فیلتر pp

تعویض فیلتر UDF

تعویض فیلتر CTO

تعویض ممبران

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل شش مرحله ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی