دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت

6,500,000 تومان

ناموجود

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده کلیه املاح مضر، ذرات معلق و… از آب
 •  اضافه کننده املاح مفید به آب
 •  دارای 7 فیلتر
 • مجهز به پک نصب، شیر برداشت، پمپ و ترانس

دو سال ضمانت نیک آب 

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ هفت مرحله ای مدل پلنت

برند تصفیه آب اسمارت دراپ به دلیل تنوع در محصولات و درعین حال حفظ کیفیت و قیمت در بین عموم مردم، نسبت به رقبا دارای محبوبیت قابل توجهی است. در دستگاه اسمارت دراپ مدل پلنت هفت مرحله ای که یکی از بهترین مدل های موجود تصفیه آب در بازار است، شاهد بهینه سازی عملکرد این دستگاه به واسطه استفاده از مواد هیدروفیلی در ساخت بدنه هستیم. برند اسمارت دراپ، همچنین با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس (بهترین و مدرن ترین سیستم مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب)، شرایطی را فراهم کرده که تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای مدل پلنت، ناخالصی های موجود را به طور کامل از آب حذف می‌نماید.

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت، دارای استاندارد های بین المللی SGS، NFS و تمای استاندارد های لازم در زمینه تصفیه آب است. استفاده از 7 فیلتر در ساختار این دستگاه موجب شده تا تصفیه آب خانگی پلنت آبی با کیفیت مطلوب و ایده آل در اختیار شما بگذارد. نکته مهمی که در خصوص فیلتر های این دستگاه خوب است بدانید، این است که عموم فیلترهای موجود در این دستگاه، دارای ساختار کربنی و گیاهی می‌باشند. همچنین از آنجایی که از مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید شدند، از طول عمر بیشتری در مقایسه با سایر فیلتر های موجود در بازار، برخوردار هستند.

در متریال به کار رفته دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ هفت مرحله ای مدل پلنت، هیچ گونه موادی که باعث اشتعال، واکنش های شیمیایی مختلف و… که ممکن است برای ما مضر باشد، به کار نرفته که تاییده های جهانی این محصول مدارکی دال بر این موضوع هستند.

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت

مهم ترین ویژگی های این محصول

 • تصفیه آب طی 7 مرحله با فیلتراسیون به روز
 • مجهز به فیلترهایی با دقت بالا برای جداسازی ناخالصی ها از آب
 • ارائه آبی با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای جهانی
 • حذف کننده ذرات معلقی نظیر شن، گل و لای، ماسه و… از آب تا دقت 5 میکرون
 • از بین برنده طعم و بوی غیر طبیعی آب و جلوگیری از ورود بوی نامطبوع به مخزن
 • حذف کننده املاح، مواد و… مضر از آب مانند کلر، باکتری، قارچ، ویروس و…
 • اضافه کننده املاح مفید نظیر پتاسیم، منیزیم و… به آب در مرحله آخر
 • مجهز به مخزن با حجم مناسب
 • با ظرفیت تولید 190 لیتر آب تصفیه شده در روز
 • ساخت تایوان
 • دارای بدنه ای از حنس فلز ضد زنگ
 • مجهز به فیلترهایی از جنس مواد food grade
 • دارای سیستم تصفیه اسمز معکوس
 • مجهز به سیستم بهینه سازی مصرف آب
 • دارای حجم و اندازه کمتر نسبت به محصولات هم رده
 • مجهز به تیوپ دیافراگمی
 • دریافت کننده استاندارد های NFS، SGS و CE
 • دارای ضمانت یکساله نیک آب

 

تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت

معرفی تخصصی دستگاه تصفیه آب اسمارت دراپ مدل پلنت

بدون شک یکی از دقیق ترین دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار، دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت است. دقت بالا، برخورداری از ابعاد مناسب، نصب آسان و بدون نیاز به اتصال به دیوار (به علت وجود پایه های فلزی) و… از دیگر دلایلی هستند که مصرف کنندگان بسیاری به سمت خرید دستگاه تصفیه آب پلنت ترغیب شدند. البته این ها تنها ویژگی هایی نیستند که موجب محبوبیت این دستگاه تصفیه آب در بازار شدند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه، مربوط به میزان برق مورد نیاز آن است. این دستگاه تصفیه آب خانگی، برای تصفیه آب تنها به 220 ولت ولتاژ ورودی نیاز دارد. این به معنی این است که دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای پلنت یکی از کم مصرف ترین دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار به حساب می‌آید.

برخوردار بودن از مخزن 10 لیتری، این امکان را به دارندگان این دستگاه تصفیه آب می‌دهد که در نبود آب نیز از آب تصفیه ذخیره شده، استفاده نمایند. همین مسئله از منظر مصرف کنندگان، عملکرد این دستگاه را در مقایسه با سایر دستگاه های مشابه در بازار، افزایش داده است.

اسمارت دراپ، برای تصفیه آب خانگی مدل پلنت از پمپی قوی با فشار PSI 125استفاده نموده است. با این حال، دستگاه بدون ایجاد نویز به کار خوش ادامه می‌دهد. از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه، می‌توان به ظرفیت تولید 190 لیتر آب تصفیه شده در روز اشاره کرد.

در نظر داشته باشید دستگاه اسمارت دراپ پلنت ساخت کشور تایوان است، اما توسط مهندسان با استعداد کشور خودمان به مونتاژ رسیده که همین موجبات، قیمت مناسب این دستگاه را فراهم آورده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت

درباره فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت

دستگاه تصفیه آب مورد نظر، دارای 7 فیلتر است و به همین ترتیب آب را طی 7 مرحله تصفیه می‌کند. فیلترهای به کار رفته در این دستگاه به ترتیب عبارتند از:

 • فیلتر الیافی PP

 • فیلتر کربن پودری UDF

 • فیلتر کربن بلاک CTO

 • فیلتر ممبران MEMBERAN

 • فیلتر قلیایی ALKALINE

 • فیلتر کربن نهایی POST KARBON

 • فیلتر مینرال MINERAL

هر یک از این فیلتر ها، با توجه به ساختار خود، از عبور ناخالصی مشخصی به مرحله بعد ممانعت می‌کنند. به منظور حفظ کیفت و کارایی تصفیه دستگاه به خاطر داشته باشید که هر از چند گاهی فیلترها تعویض شوند. هر چند مدت تعویض هر کدام از فیلتر ها به عوامل مختلفی از جمله آلودگی آب، میزان مصرف و… بستگی دارد. مدت زمان تعویض فیلترها نیز در جدول مشخصات فنی نیک آب قابل مشاهده می‌باشند.

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت

مراحل تصفیه آب دستگاه اسمارت دراپ مدل پلنت

همانطور که پیش‌تر گفته شد، این دستگاه دارای فیلتراسیون 7 مرحله‌ای است. فیلتر الیافی pp بادقت 5 میکرون، اولین مرحله تصفیة آب در این دستگاه است. این فیلتر دارای الیافی از جنس پروپیل است که شن، گل و لای، ماسه و… را جداسازی می‌کند. بعد از عبور از فیلتر اول، آب به فیلتر فیلتر کربن پودری udf می‌رسد. جنس این فیلتر از زغال پوسته نارگیل است و مواد آلاینده شیمیایی از جمله کربن، تری هلومتان و… را از آب حذف می‌کند.

در مرحله سوم نوبت به فیلتر کربن بلاک cto می‌رسد. وظیفه این فیلتر اتمام کار فیلتر قبلی است. به عبارتی پاکسازی آلاینده‌های شیمیایی باقی‌مانده از مرحله دوم، به عهده این فیلتر است. همچنین مواد آلی و فلزات نیز بعد از عبور از این فیلتر از بین می‌روند. بعد از این آب در دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت، وارد فیلتر ممبران می‌شود. فیلتر ممبران بادقت 0.0001 میکرونی و غشای نیمه تراوا خود مانع عبور ذرات آلاینده شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی مانند باکتری‌ها، نیتریت، نیترات و… می‌شود.

پس از فیلتر ممبران، آّب به فیلتر پنجم یا به عبارتی فیلتر قلیای alkaline می‌رسد که این فیلتر به‌منظور تنظیم ph آب، حذف املاح و یون‌های مضر و همچنین افزایش کیفیت آب با اضافه نمودن املاح و خاصیت آنتی‌اکسیدانی و…، به وجود آمده است. بعد از این آب وارد فیلتر نهایی کربن یا پست کربن می‌شود که این فیلتر مابقی مواد شیمیایی و بوی نامطبوع را از بین می‌برد.

آخرین مرحله تصفیه آب در دستگاه هفت‌مرحله‌ای پلنت اسمارت دراپ، به محافظ ممبران اختصاص دارد. از آنجایی که در این مرحله فیلتراسیون املاح مفید به آب اضافه می‌شوند، محافظ ممبران در رده آخر قرار گرفته است. جنس محافظ ممبران از سنگ‌های معدنی نظیر سیلیس و کلسیت است. از این رو مواد معدنی مانند پتاسیم، منیزیم و کلسیم را به آب اضافه می‌کند.

ارتفاع

عمق

عرض

ابعاد مخزن

ابعاد کارتن

ظرفیت

ولتاژ برق ورودی

ولتاژ برق خروجی

وزن

روش نصب

قطر شلنگ

فشار پمپ

تجهیزات همراه

انواع فیلتر

هوزینگ

پمپ

مخزن

حجم مخزن

شیر برداشت

اتصالات

فیلتر پایین

ممبران

جنس بدنه

گیج فشار

شیر میکس

شیر برقی

تعداد فیلتر

مدت گارانتی

فیلتر الیافی pp

فیلتر udf

فیلتر cto

فیلتر ممبران

فیلتر قلیایی

فیلتر پست کربن

فیلتر مینرال

محافظ ممبران

فیلتر ایفورد

فیلتر 4 کاره

تعویض فیلتر pp

تعویض فیلتر UDF

تعویض فیلتر CTO

تعویض ممبران

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه تصفیه آب خانگی اسمارت دراپ مدل پلنت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی