تصفیه آب کلمنی نووا مدل 7 مرحله ای

1,450,000 تومان

7 عدد در انبار

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده کلیه املاح مضر، ذرات معلق و… از آب
 • اضافه کننده املاح مفید به آب
 •  دارای 7 عدد فیلتر
 • مناسب استفاده در خانه، محیط های اداری، ویلا و…

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی دستگاه تصفیه آب کلمنی نووا 

مدل ۸ مرحله ای

همانطور که می‌دانید دستگاه های تصفیه آب خانگی وظیفه تصفیه و پاک سازی آب شهری از مواد مضر موجود در آن را بر عهده دارند. این دستگاه ها به دو صورت در بازار در دسترس هستند. دسته اول، دستگاه های تصفیه آبی که زیر سینک نصب می‌شوند و قابل حمل نیستند. دسته دوم، دستگاه های تصفیه آبی هستند که بر روی میز قرار می‌گیرند و قابل جابه جایی می‌باشند. یکی از محبوب ترین دستگاه های رومیزی با ظاهر زیبا و ابعاد مناسب، دستگاه تصفیه آب کلمنی نووا مدل ۸ مرحله ای است که از محبوبیت بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است.

این دستگاه تصفیه آب کلمنی به دلیل ابعاد مناسب و وزن سبک قابلیت جا به جایی دارد. به طوری که اگر شما جز افرادی هستید که زیاد به مسافرت یا گردش در طبیعت می‌روید یا در محیطی کار می‌کنید که آب سالم برای نوشیدن وجود ندارد، این دستگاه کاملاً مناسب شما است. نکته مهم دیگر در مورد این دستگاه، نصب آسان و راحت در کنار ظاهر زیبا آن است. از آنجایی که این دستگاه بر روی میز قرار می‌گیرد دارای طراحی زیبایی است.

آب در این دستگاه تصفیه آب کلمنی ۸مرحله ای رومیزی تحت تأثیر نیروی گرانش به روش uf یا اولترا فیلتراسیون تصفیه می‌شود. در این فرایند مواد مضر و ناخالصی های موجود در آب به طور کامل حذف می‌شوند. علاوه بر این، دستگاه تصفیه آب کلمنی در مراحل آخر تصفیه آب، املاح مفیدی را به آب اضافه می‌کند. این تصفیه آب رومیزی بدون نیاز به نیروی برق کار می‌کند. بهتر است بدانید این دستگاه برای تصفیه آب نیازی به اتصال به شیر آب شهری ندارد و عملکرد مستقلی دارد. این ویژگی حمل و جابه جایی این دستگاه را بسیار راحت می‌کند.

مهم ترین ویژگی های تصفیه آب کلمنی ۸مرحله ای نووا

 • داشتن کارتریج طبقاتی
 • قابلیت حمل و جا به جایی آسان
 • نصب آسان و راحت
 • عدم نیاز به مصرف برق
 • داشتن فیلترهایی با قابلیت تعویض
 • قیمت مقرون به صرفه در کنار عملکرد عالی
 • عملکرد بر اساس فرایند uf یا اولترا فیلتراسیون
 • وجود ۸ فیلتر متفاوت در این دستگاه
 • حذف آلودگی های شیمیایی و فلزات سنگین
 • حذف آلاینده های بیولوژیکی و میکروارگانیسم ها
 • داشتن فیلتر مینرال برای غنی سازی آب از املاح مفید
 • کاهش سختی آب شرب
 • حذف بو و طعم ناخوشایند آب
 • وجود سنگ های معدنی با کیفیت بالا
 • کاهش سختی آب
 • فیلتر تمامی ذرات معلق فیزیکی مانند رسوبات آهکی، شن و ماسه و
 • مناسب برای ادارات و شرکت ها
 • معرفی تخصصی این تصفیه آب کلمنی
 • بدنه پلاستیکی مقاوم و نشکن

معرفی تخصصی این دستگاه تصفیه آب رومیزی کلمنی

این دستگاه تصفیه آب کلمنی ۸مرحله ای نووا آب کوچک و زیبا از سه قسمت تشکل شده است. قسمت اول یا پایینی دستگاه همانند یک پایه عمل می‌کند. این قسمت برای ارتفاع دادن دستگاه از زمین مناسب است.

قسمت دوم یا قسمت میانی دستگاه تصفیه آب کلمنی رومیزی شفاف است و محلی برای ذخیره آب تصفیه شده است. در این قسمت میانی تعدادی از فیلترها مانند کارتریج تصفیه و فیلتر مواد معدنی قرار دارد. کارتریج تصفیه آب کلمنی در واقع یک کارتریج طبقاتی متشکل از شش لایه است. در هر کدام از این لایه ها یک نوع ماده جاذب قرار دارد. آب پس از عبور از این شش لایه بخش عمده ای از مواد معلق و ناخالصی های خود را از دست می‌دهد. مواد جاذبی که در این شش لایه قرار می‌گیرند، شامل کربن فعال، زئولیت، کربن اکتیو، رزین، مینرال و یک فیلتر سرامیکی برای عبور نکردن سیاهی کربن است. آب پس از عبور از فیلترهای کربن مقداری کدر می‌شود. در آخرین مرحله از این کارتریج، یک لایه سرامیکی برای شفافیت آب به کار می‌رود.

آب پس از عبور از این شش لایه موادی مانند کلر، گل و لای، شن و ماسه، جلبک ها، میکروارگانیسم ها مانند باکتری ها و ویروس ها، آلودگی های شیمیایی، فلزات سنگین و را از دست می‌دهد. در نهایت به واسطة فیلتر مینرال برخی مواد مفید را در خود حل می‌کند. فیلتر مواد معدنی که در کف قسمت میانی قرار می‌گیرد، شامل سنگ های معدنی است. این فیلتر علاوه بر حذف ناخالصی های موجود در آب، یون های مفید مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه می‌کند.

در قسمت سوم یا قسمت بالایی این دستگاه فیلتر سرامیکی به همراه یک در پوش وجود دارد. از این در پوش برای ریختن آب شهری در دستگاه استفاده می‌شود. فیلتر سرامیکی مهم ترین قسمت این دستگاه تصفیه آب رومیزی است.

درباره فیلترهای دستگاه تصفیه آب کلمنی ۸مرحله ای نووا

همانطور که گفتیم این دستگاه دارای ۸ مرحله فیلتراسیون است که در هر مرحله از یک فیلتر استفاده می‌شود.

 •  
 • فیلتر سرامیکی
 • فیلتر کربن فعال
 • فیلتر زئولیت
 • فیلتر کربن اکتیو
 • فیلتر رزین
 • لایه مینرال 
 • فیلتر سرامیکی حذف کننده سیاهی کربن

نکته ای که در مورد این فیلترها باید بدانید این است که فیلتر سرامیکی قابل شستشو است و زمان تعویض آن بین ۶ تا ۹ ماه است. همچنین زمان تعویض فیلتر کارتریج نیز بین ۶ تا ۹ ماهاست.

برای افزایش سرعت تصفیه در تصفیه آب کلمنی میتوانید سوراخ های ریزی در بالای فیلتر کارتریج ایجاد کنید تا آب راحت تر از داخل آن نفوذ کند. علت ریز بودن سوراخ های توری، جلوگیری از بیرون ریختن کربن داخل این کاتریج است.

 

مراحل تصفیه آب توسط این تصفیه آب رومیزی

در ابتدا آب شهری از طریق در پوش روی دستگاه تصفیه آب کلمنی نووا مدل ۸ مرحله ای به قسمت فوقانی دستگاه ریخته می‌شود. سپس این آب طی هشت مرحله تصفیه می‌گردد. در مرحله اول آب از فیلتر سرامیکی عبور می‌کند. این فیلتر قدرت تصفیه آب تا ذرات بزرگ تر از ۲ میکرون دارد. این فیلتر به راحتی ذرات معلق مانند زنگ لوله ها، لجن، شن و ماسه را از آب حذف می‌کند.

آب پس از گذشتن از این مرحله وارد فیلتر کارتریج می‌شود. کارتریج خود شامل شش مرحله است. اولین لایه این کارتریج فیلتر کربن است که وظیفه حذف کلر و مشتقات آن را بر عهده دارد. پس از آن آب وارد لایه زئولیت می‌شود و باکتری ها، ویروس ها و فلزات سنگین آن حذف می‌گردد.

آب دوباره از یک لایه کربن فعال عبور پیدا می‌کند. کربن فعال بو و طعم نا مطلوب آب را حذف می‌کند. سپس آب وارد لایه رزین و لایه مینرال می‌شود. رزین باعث کاهش سختی آب و مینرال باعث غنی سازی آب می‌گردد. در مرحله آخر آب از یک لایه سرامیکی عبور می‌کند تا سیاهی ناشی از کربن از آب پاک سازی شود.

در هشتمین مرحله سنگ های معدنی موجود در کف دستگاه قرار دارد که وظیفه اضافه کردن مواد معدنی به آب و حذف برخی ناخالصی ها را حذف می نماید .

توضیحات نصب رو در ویدیو تماشا کنید

ارتفاع

طول

عرض

ابعاد بسته بندی

وزن

برق مورد نیاز

کشور سازنده

جنس بدنه

روش نصب

مدل شیر

انواع فیلتر

تجهیزات همراه

کاربرد

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالا در سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

4.6
5 نقد و بررسی
3
2
0
0
0

5 دیدگاه برای تصفیه آب کلمنی نووا مدل 7 مرحله ای

حذف فیلترها
 1. احمدی

  سلام – دستگاه خوبیه. فقط فیلتر سرامیکش خیلی زود زرد میشه –

  0
  0
  • مدیر فروشگاه نیک آب

   درود – فیلتر هر وقت زرد شد با سیم ظرف شویی تمیز شود

 2. ابراهیمی

  سلام – تصفیه کلمنی خریدم ولی سرعت تصفیه آن پایین است

  0
  0
  • مدیر فروشگاه نیک آب

   درود فیلرت کاتریجش رو از بالا چنتا سوراخ بزن

 3. سیاوش آزاد

  سلام کیفیتش نسبت به زیر سینکی ها چطوره

  0
  0
  • مدیر فروشگاه نیک آب

   درود زیر سینکی ها سختی آب رو هم میگیرن .کلمنی تا این حد تصفیه نمیکنه

 4. میر محمدی

  سلام فیلتراش موجوده؟

  0
  0
 5. رحیمی

  جرم اب مصرفیمون کم شده. ازش راضیم

  0
  0
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی