دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت

9,100,000 تومان

2 عدد در انبار

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده کلیه املاح مضر، ذرات معلق و… از آب
 • اضافه کننده املاح مفید به آب
 • دارای 5 فیلتر
 • مجهز به پک نصب، شیر برداشت، پمپ، ترانس و آچار هوزینگ

 دو سال ضمانت نیک آب 

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت (ELITE)

شرکت آکواجوی یک برند کانادایی متخصص در تصفیه آب در سطوح خانگی، تجاری و صنعتی است که در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد. این شرکت علاوه بر تولید دستگاه های تصفیه آب، قطعات و تجهیزات این دستگاه ها را نیز تولید می‌کند. دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت، یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی این برند است.

دستگاه تصفیه آب خانگی الیت آکواجوی، مطابق با تکنولوژی RO یا اسمز معکوس است. همواره مهم ترین فیلتر موجود در دستگاه های تصفیه آب با روش اسمز معکوس، فیلتر ممبران است. فیلترهای ممبران با حذف ۹۸ درصد از مواد محلول و ذرات معلق، بهترین و سالم ترین آب را نسبت به سایر روش های تصفیه آب در اختیار افراد قرار می‌دهند. این دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای پنج مرحله است که در هرکدام از این مراحل، فیلترهایی با بهترین مواد اولیه قرار دارند. فیلتر ممبران موجود در مرحله چهارم، مهم ترین وظیفه را در تصفیه بر عهده دارد. این فیلتر تمامی ذرات معلق و مواد مضر مانند فلزات سنگین، نیتریت، نیترات و… را از آب حذف می‌کند. تمامی فیلترهای این محصول مدل inline هستند. بنابراین تعویض این فیلترها به راحتی و توسط هر فردی قابل انجام است.

 

نکته مهم دیگر در مورد این دستگاه استفاده از یک پمپ فشار اصل آکواجوی در آن است. پمپ های فشار آکواجوی در کنار کیفیت و دوام بال می‌توانند، فشار لازم را برای عبور آب از فیلتر ممبران را فراهم کنند. بنابراین اگر در منطقه ای با فشار پایین آب زندگی می‌کنید، وجود پمپ در این دستگاه، مشکل کمبود فشار را حل می‌کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت

مهم ترین ویژگی های این دستگاه تصفیه آب خانگی

 

 • ابعاد مناسب و نصب آسان
 • مطابق با فرایند اسمز معکوس
 • استفاده از مواد اولیه خودگرد
 • بدنه ای مستحکم از جنس فلز رنگ شده
 • ظرفیت تولید آب ۱۹۰ لیتر در روز
 • ولتاژ ورودی برق ۲۲۰ ولت و ولتاژ خروجی ۲۴ ولت
 • وجود پایه فلزی محکم بدون نیاز به نصب بر روی دیوار
 • داشتن مخزن استیل آنتی باکتریال
 • وجود فیلتر ممبران ۱۳ لایه ای اصل وارداتی
 • وجود پمپ فشار اصل بدون ایجاد صدا و لرزش در هنگام خاموش و روشن شدن
 • داشتن سوئیچ قطع فشار بالا و پایین
 • مجهز به شیر برقی کنترل کننده پساب دستگاه
 • فشار پمپ ۱۲۵ پاسکال
 • حذف ۹۵ درصد از کلر به واسطة فیلترهای کربن
 • داشتن شیر نیمه اهرمی استیل زیبا
 • حذف ذرات معلق در آب تا ۵ میکرون
 • حذف فلزات سنگین و کاهش سختی آب
 • شیرین کننده آب مناسب برای مناطقی با آب شور
 • جلوگیری از انتشار و انتقال بیماری با حذف تمامی میکروارگانیسم ها
 • حذف کلیه املاح مضر نیترات نیتریت آرسنیک جیوه و سموم کشاورزی
 • مناسب برای مناطقی با فشار آب پایین
 • داشتن گارانتی ۳۶ ماه

 

معرفی تخصصی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت

 

این محصول آکواجوی دارای پنج مرحله فیلتراسیون است و روش تصفیه در این دستگاه از نوع اسمز معکوس است. در روش اسمز معکوس تمامی ذرات معلق و محلول موجود در آب به طور کامل از آب حذف می‌شوند. فیلتر اصلی به کار رفته در این روش فیلتر ممبران نام دارد. فیلتر ممبران این دستگاه ۱۳ لایه است و تمامی ذرات را تا اندازه ۰۰۰۱/۰ میکرون از آب حذف می‌کند. علاوه بر آن این فیلتر سختی و سنگینی آب را با حذف فلزات سنگین مانند آرسنیک، جیوه و… به شدت کاهش می‌دهد.

 

پمپ فشار موجود در این دستگاه از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می‌شود و فشار لازم برای عبور آب از فیلتر ممبران را فراهم می‌کند. این پمپ فشار ساخت شرکت آکواجوی، فشار ۱۲۵ پاسکال را فراهم می‌کند. در کنار وجود فیلترهای ممبران، چهار نوع فیلتر دیگر وجود دارند که سه تا از‌ آنها قبل از فیلتر ممبران قرار می‌گیرند. این سه فیلتر وظیفه پیش تصفیه آب و افزایش کارکرد فیلتر ممبران را برعهده دارند. فیلترهای کربن موجود در این دستگاه از مواد اولیه فود گرید هستند و هیچ گونه مواد مضری را وارد آب نمی‌کنند.

 

فیلترهای این دستگاه به راحتی قابل تعویض می‌باشند و برای نصب‌ آنها نیازی به افراد متخصص نیست. بر روی بدنه دستگاه پایه هایی طراحی شده است که علاوه بر ایجاد استحکام و حفظ تعادل بیشتر، نیاز به نصب بر روی دیوار را از بین می‌برند. در کنار دستگاه تصفیه آب خانگی الیت آکواجوی، تجهیزات همراهی نیز وجود دارد. این تجهیزات شامل پک نصب، شیر برداشت نیمه اهرمی استیل، پمپ، ترانس و یک آچار هوزینگ است.

 

درباره فیلتر های تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت

تعداد فیلترهای موجود در این دستگاه ۵ عدد هستند و به ترتیب شامل

 • فیلتر الیافی PP

 • فیلتر کربن پودری UDF

 • فیلتر کربن بلاک CTO

 • فیلتر ممبران MEMBERAN

 

 • فیلتر کربن نهایی POST KARBON

 • فیلتر مینرال MINERAL

تمامی فیلترهای به کار رفته در تصفیه آب خانگی الیت آکواجوی از مواد مرغوب و قابل خوراکی هستند. عمر یک دستگاه تصفیه آب به طور کامل به کیفیت فیلترها و تعویض به موقع‌ آنها بستگی دارد. در صورت عدم تعویض به موقع فیلترها، دستگاه به خوبی عملکرد خود را انجام نخواهد داد و آبی که از آن خارچ می‌شود نیز از کیفیت پایینی برخوردار خواهد بود. در جدول مشخصات این محصول زمان پیشنهادی مناسب برای تعویض به موقع فیلترها نوشته شده است. این زمان بر اساس دو معیار اصلی مقدار آب مصرفی و میزان سختی آب منطقه تعیین شده است.

 

مراحل تصفیه آب توسط این دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

همانطور که گفتیم، این دستگاه دارای پنج مرحله فیلتراسیون است که در هر کدام از این مراحل بخشی از مواد موجود در آب حذف می‌شوند. سه مرحله اول تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت را مراحل پیش تصفیه آب می‌نامند. همانطور که اشاره کردیم اهمیت فیلترهای ممبران در این دستگاه های تصفیه با روش سیستم اسمز معکوس بسیار زیاد است. از طرفی فیلترهای ممبران دارای منافذ بسیار کوچک‌تر از سایر فیلترها می‌باشند به طوری که اجازه عبور مواد با اندازه بیش از ۰۰۰۱/۰ را نمی‌دهند. علاوه بر آن این فیلترهای ممبران بسیار گران قیمت تر از سایرین می‌باشند. به دلیل اهمیت و گران بودن این فیلتر قبل از آن همواره فیلترهای دیگری قرار می‌گیرند که باعث افزایش کارایی و راندمان فیلتر ممبران می‌شوند و طول عمر آن را افزایش می‌دهند.

 

در مرحله اول فیلتر الیافی وجود دارد که تمامی ذرات معلق موجود در آب را به طور کامل حذف می‌کند. فیلتر دوم این دستگاه، فیلتر کربن پودری نام دارد. این فیلتر از کربن های کاملاً گیاهی تولید می‌شود و وظیفه حذف بیش از ۹۵ درصد از کلر و مشتقات سمی آن را بر عهده دارد. همه ما می‌دانیم که گاز کلر باعث ضدعفونی کردن آب شهری می‌شود. اما این گاز در عین حال برای بدن انسان نیز مضر است. فیلتر کربن می‌تواند گاز کلر را کاملاً از آب حذف کند و مانع از صدمات آن برای بدن شود. فیلتر موجود در مرحله سوم فیلتر الیافی است که باعث حذف برخی از فلزات سنگین در آب می‌شود.

 

مرحله چهارم، شامل یک فیلتر ممبران است که بیش از ۹۸ درصد ناخالصی های موجود در آب را حذف می‌کند. در مرحله آخر فیلتر پست کربن قرار دارد که وظیفه حذف بو و طعم نامطبوع آب را بر عهده دارد.

ارتفاع

عمق

عرض

ابعاد مخزن

ابعاد کارتن

ظرفیت

ولتاژ برق ورودی

ولتاژ برق خروجی

وزن

روش نصب

قطر شلنگ

فشار پمپ

تجهیزات همراه

انواع فیلتر

هوزینگ

پمپ

مخزن

حجم مخزن

شیر برداشت

اتصالات

فیلتر پایین

ممبران

جنس بدنه

گیج فشار

شیر میکس

شیر برقی

تعداد فیلتر

مدت گارانتی

فیلتر الیافی pp

فیلتر udf

فیلتر cto

فیلتر ممبران

فیلتر قلیایی

فیلتر پست کربن

فیلتر مینرال

محافظ ممبران

فیلتر ایفورد

فیلتر 4 کاره

تعویض فیلتر pp

تعویض فیلتر UDF

تعویض فیلتر CTO

تعویض ممبران

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالا در سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل الیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی