دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای آلکاهست مدل اینلاین

9,350,000 تومان

5 عدد در انبار

شناسه محصول: 08f90c1a4171 دسته: , ,
شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده کلیه املاح مضر، ذرات معلق و… از آب
 • اضافه کننده املاح مفید به آب
 • دارای 7 عدد فیلتر
 • مجهز به پک نصب، شیر برداشت، پمپ، ترانس و آچار هوزینگ

دو سال ضمانت نیک آب 

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل اینلاین

دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل اینلاین عملیات فیلترینگ را در هفت مرحله انجام می‌دهد. اکثر قطعات به کار رفته در این مدل ساخت ایران هستند و از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار می‌باشند. این دستگاه تصفیه آب خانگی از جمله تصفیه آب های مجهز به سیستم اسمز معکوس است. همان طور که می‌دانید، فیلتر ممبران اصلی ترین و مهم ترین فیلتر موجود در دستگاه های تصفیه آب خانگی مجهز به این سیستم، محسوب می‌شود. این قطعه تنها قطعه به کار رفته در این دستگاه است که ساخت ایران نیست. آلکاهست از آنجایی که تکنولوژی ساخت ممبران در ایران وجود ندارد، ممبران وارداتی 13 لایه اصلی را برای این دستگاه استفاده کرده.

با توجه به اینکه قطعات این دستگاه در ایران تولید می‌شوند و هزینه های جانبی واردات و… بر آن اعمال نمی‌شود. در نتیجه؛ به طور کلی دستگاه تصفیه آب خانگی اینلاین دارای قیمت مقرون به صرفه ای است.

ویژگی های تصفیه آب خانگی مدل اینلاین

 • انجام پالایش آب در هفت مرحله
 • توانایی حذف ذرات معلق در آب با دقت 0.0001 میکرون
 • از بین برنده کلر و تری هلومتان سمی از آب آشامیدنی
 • نابود کننده انواع باکتری ها، ویروس ها و میکروارگانیسم های موجود در آب
 • حذف کننده کلیه املاح مضر مانند: نیترات، نیتریت، آرسنیک، جیوه، سرب، فلوراید، مواد شیمیایی آلی و سموم آفات نباتی
 • از بین برنده طعم و بوی نامطبوع ناشی از املاح مضر در آب
 • دارای فیلتر قلیایی کننده جهت تنظیم PH و حذف حالت اسیدیته آب
 • اضافه کننده املاح مفید مثل: سدیم، پتاسیم و کلسیم جهت غنی سازی آب پس از اتمام پالایش
 • مجهز به پایه فلزی به منظور بی نیازی از نصب بر روی دیوار
 • قابلیت نصب در زیر سینک
 • ولتاژ برق ورودی 220 ولت
 • دارای توانایی تصفیه آب به میزان 190 لیتر در هر شبانه روز
 • مجهز به پمپ فشار قوی با قدرت 125 PLS یا 8 بار
 • وجود مخزن با ارتفاع 35 سانتی متر در قطر 25 سانتی متر جهت ذخیره آب
 • مجهز به قطعات همراه پک نصب، شیر برداشت، پمپ، ترانس و آچار هوزینگ
 • دارای فیلتر ممبران 13 لایه وارداتی اصل
 • مجهز به مخزن آنتی باکتریال جهت ذخیره آب در زمان قطع برق
 • دارای 7 فیلتر مجزا جهت تصفیه آب
 • مجهز به شیر برداشت اهرمی استیل
 • دارای گارانتی ۲۴ماهه

معرفی تخصصی دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل اینلاین

دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل اینلاین با بهره گیری از تکنولوژی اسمز معکوس جزء کالاهای برجسته ایرانی است. از آنجایی که این دستگاه توسط مهندسان مجرب ایرانی تولید شده، تمام نیازهای موجود در ایران را در نظر گرفته اند.‌

آنها سعی کرده اند از طراحی و سایز گرفته تا دقت عملکرد فیلترها را مورد بررسی قرار دهند. این موضوع سبب شده است شما در آشپزخانه خود یک دستگاه تصفیه بومی سازی شده با استانداردهای ایران داشته باشید. طراحی دستگاه موجود به نحوی است که از نظر ابعاد و اشغال فضا کاملاً منطبق با ساخت آشپزخانه های ایرانی است. خوب است بدانید این دستگاه قابلیت نصب در زیر سینک را برای شما فراهم می‌کند. زیرا تعبیه پایه های فلزی، آن را از قرار دادن و نصب دستگاه بر روی دیوار بی نیاز می‌کند.

اینلاین، به پمپی با قدرت 125 PLS، جهت عملکرد بهتر عملیات اسمز معکوس مجهز است. وجود این پمپ باعث تسریع و انجام باکیفیت عملیات تصفیه آب می‌شود. دستگاه تصفیه اینلاین دارای مخزن آنتی باکتریال برای ذخیره آب آشامیدنی در زمان قطعی برق است.

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه، وجود فیلتر مینرال جهت غنی سازی آب تصفیه شده است. این فیلتر در جهت از بین بردن تلخی آب بعد از پاک سازی کامل در مراحل قبل، آب را از املاح مفید غنی می‌کند. این دستگاه دارای 6 فیلتر باکیفیت ایرانی و یک فیلتر اصلی وارداتی است. فیلترهای موجود در این دستگاه می‌تواند کلیه املاح موجود در آب لوله کشی شهری در ایران را فیلتر کنند. به اصطلاح این فیلترها کاملاً بومی سازی هستند.

خوب است بدانید، میزان توانایی تصفیه آب در این دستگاه 190 لیتر در شبانه روز است.

درباره فیلترهای دستگاه تصفیه آب آلکاهست

همانطور که میدانید مهم ترین بخش در دستگاه تصفیه آب خانگی فیلترهای‌ آنها است. این فیلترها هستند که به دستگاه ها معنا می‌بخشند. کیفیت و عملکرد صحیح فیلترها است که دستگاه ها را از یکدیگر متمایز می‌کند. مهندسان ایرانی در ساخت این مدل هفت مرحله ای تمام تلاش خود را در جهت ارائه آب با کیفیت نموده اند. 

فیلترهای به کار رفته در مدل اینلاین به ترتیب عبارت اند از:

 • فیلتر الیافی PP
 • فیلتر کربن پودری UDF
 • فیلتر کربن بلاک CTO
 • فیلتر ممبران MEMBERAN
 • فیلتر قلیایی ALKALINE
 • فیلتر کربن نهایی POST CARBON
 • فیلتر مینرال MINERAL

همان طور که در بالا به نقش و عملکرد فیلترها اشاره کردیم مهم است بدانید‌ آنها دارای عمر مشخصی هستند. باید بدانید که اگر عمر مفید این فیلترها تمام شود آب آشامیدنی سرشار از آلودگی و املاح مضر و بیماری زا می‌شود. شما می‌توانید با تعویض به موقع فیلترها این مشکل را مرتفع نمایید. یکی از راه های شناخت تمام شدن عمر مفید فیلترها، تغییر در طعم آب است. یکی دیگر از راه ها، مراجعه به جدول مشخصات فنی نیک آب است. نیک آب اساس زمان تعویض هر فیلتر را خانواده شش نفره و آبی با درجه سختی 800 در نظر گرفته است.

مراحل تصفیه آب در تصفیه آب هفت مرحله ای آلکاهست مدل اینلاین

هر کدام از این فیلترها عملکرد مجزا از یکدیگر دارند و در هر مرحله بخشی از آلایندهها را تصفیه می‌کنند. فیلتر اول وظیفه حذف ذرات معلق درشت مثل شن، ماسه، گل و لای را تا دقت 5 میکرون به عهده دارد. پس از اینکه عملیات جداسازی این ذرات پایان یافت، آب وارد محفظه دوم که فیلتر کربن پودری در آن قرار دارد، می‌شود. این فیلتر با حذف کلر و تری‌هلومتان افراد را از شر بیماری‌هایی که ممکن است توسط این مواد شیمیایی به وجود آیند، خلاص می‌کند. سپس آب وارد هوزینگ سوم می‌شود. فیلتر کربن بلاک در این هوزینگ قرار دارد و وظیفه آن حذف مواد آلی، فلزات و… است.

فیلتر ممبران که در دستگاه تصفیه آب آلکاهست مدل اینلاین فیلتر وارداتی است که مرحله چهارم تصفیه را انجام می‌دهد. در این فیلتر عملیات حذف شوری آب (آب شیرین کن) اتفاق می‌افتد. سپس ذرات معلق باقی‌مانده در آب را تا دقت 0.0001 میکرون را جداسازی می‌کند. فیلتر ممبران کلیه ویروسها و باکتری‌ها املاح مضر از جمله نیترات، نیتریت، سرب، مواد شیمیایی آلی و… را از بین می‌برد.

حال که آب عاری از هرگونه آلودگی و املاح است طعم آن کمی تلخ است. در این قسمت فیلتر قلیایی وارد عمل می‌شود. فیلتر قلیایی که به آن هم ALKALIN می‌گویند، برای افزایش کیفیت آب به آن بعضی املاح مفید اضافه می‌کند. این املاح و واکنش‌های مفید باعث غنی شدن آب می‌شود و همچنین آب خاصیت آنتی اکسیدانی پیدا می‌کند. از دیگر نتایج عملکرد این فیلتر حذف حالت اسیدیته آب و تنظیم PH آن است. این فیلترها  به دلیل کارایی بالایی که دارند بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

در مرحله ششم فیلتر پست کربن طعم و بوی بد آب را از بین می‌برد. در نهایت فیلتر مینرال نیز املاح مفیدی نظیر سدیم، پتاسیم منیزیم و کلسیم را به آب اضافه می‌کند.

ارتفاع

عمق

عرض

ابعاد مخزن

ابعاد کارتن

ظرفیت

وزن

روش نصب

قطر شلنگ

فشار پمپ

تجهیزات همراه

انواع فیلتر

هوزینگ

پمپ

مخزن

حجم مخزن

شیر برداشت

اتصالات

فیلتر پایین

ممبران

جنس بدنه

گیج فشار

شیر میکس

شیر برقی

تعداد فیلتر

مدت گارانتی

فیلتر الیافی pp

فیلتر udf

فیلتر cto

فیلتر ممبران

فیلتر قلیایی

فیلتر پست کربن

فیلتر مینرال

محافظ ممبران

فیلتر ایفورد

فیلتر 4 کاره

تعویض فیلتر pp

تعویض فیلتر UDF

تعویض فیلتر CTO

تعویض ممبران

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای آلکاهست مدل اینلاین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی