رسوب گیر پکیج و آبگرمکن فیلبرتو مدل پلی فسفات

240,000 تومان

ناموجود

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده رسوبات منیزیم و سدیم
 • دارای 1 عدد فیلتر
 • افزایش دهنده عمر مبدل و پکیج
 • تولید ایران

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی رسوب گیرپکیج فیلبرتو مدل پلی فسفات

رسوب گیر پکیج فیلبرتو مدل پلی فسفات ساخت شرکت معتبر فیلبرتو می‌باشد. تمامی محصولات این شرکت مورد تأییداستانداردهای جهانی هستند. این فیلتر از بهترین و مقاوم‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود و در برابر فشار آب مقاوم و نشکن است.

با افزایش میزان رسوبات در آب‌های لوله‌کشی شهری، عمر و کیفیت دستگاه‌های خانگی که با آب شهری کار می‌کردند، کاهش پیدا کرد. از جمله دستگاه‌هاییکه آب شهری می‌تواند برای آنها مشکلاتی ایجاد کند شامل پکیج‌ها، آبگرمکن‌ها، سیستم‌های سرمایشی، لباسشویی، ظرف‌شوی و هستند. زمانی که آب شهری با املاح فراوان از این وسایل )به‌خصوص وسایل گرمایشی(، عبور می‌‌کند، مقدار زیادی از رسوبات را در لوله ‌ها و مخازن این دستگاه‌ ها به جا می‌‌گذارد. این رسوبات به‌ مرور زمان بر روی یکدیگر انباشته می‌‌شوند و محکم به یکدیگر می‌‌چسبند. در این حالت یکی از مشکلات مهم ایجاد ‌شده، کاهش فشار آب خروجی از این دستگاه ‌ها خواهد بود. در این صورت بروز این مشکلات، باید هزینه‌ی گزافی برای تعمیر و تمیزکردن رسوبات از لوله ‌ها انجام شود.

این رسوب گیر فیلبرتو مدل پلی فسفات دارای وزن سبک و ابعاد کوچکی است و می‌ تواند به ‌راحتی در مسیر آب ورودی به وسایل گرمایشی قرار بگیرد. نوع فیلتر به کار رفته در این رسوب ‌گیر از جنس پلی فسفات می‌‌باشد که وظیفه‌ حذف رسوبات کلسیم و منیزیم را بر عهده دارد. با حذف این رسوبات توسط این فیلتر، هزینه ‌های ناشی از تعمیر و نگهداری قطعات پکیج و ابگرمکن‌ ها به شدت کاهش پیدا می‌کند.

مهم ‌ترین ویژگی ‌های رسوب گیر فیلبرتو مدل پلی فسفات

 • وزن ۵۶۰ گرم با ابعاد مناسب
 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • دارای یک فیلتر پلی فسفات مرغوب
 • دقت ۹۶ درصدی فیلتراسیون
 • حذف بیش از ۸۰ درصد یون‌ های کلسیم و منیزیوم
 • حذف کامل گچ و مواد آهکی
 • تعویض فیلتر هر ۱۲ ماه یکبار
 • بدون نیاز به مصرف برق
 • جنس بدنه از پلاستیک مقاوم و نشکن
 • ماکسیمم فشار قابل ‌تحمل برابر با ۱۰ بار
 • مقاوم در برابر یخ‌ زدگی
 • داشتن پورت‌ های برنجی فورج اکستروژن
 • داشتن پورت ‌های خروجی با پیچ هواگیر
 • دارای محدوده دمای فعالیت منفی ۲۰ درجهسانتی ‌گراد تا مثبت ۵۰ درجهسانتی‌گراد
 • جلوگیری از افت فشار
 • افزایش طول عمر دستگاه و قطعات آن
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • داشتن هوزینگ مات برای جلوگیری از رشد باکتری و جلبک
 • کاهش هزینه ‌ها در نگهداری دستگاه‌ های گرمایشی

معرفی تخصصی رسوب گیر آبگرمکن فیلبرتو مدل پلی فسفات

رسوب گیر فیلبرتو با یک فیلتر پلی فسفات مرغوب در ورودی ابگرمکن‌ها و پکیج‌ها گذاشته می‌شود. زمانی که آب از این فیلتر می‌گذرد، مقداری از فسفات را در خود حل می‌کند. فسفات از جمله ترکیباتی است که تمایل به ایجاد پیوند با کلسیم و منیزیم دارد. زمانی که فسفات، این یون‌ها و مشتقات آن‌ها را احاطه می‌کند از ته نشین شدن آنها و روی هم قرار گرفتنشان جلوگیری می‌نماید.

بهتر است بدانید که استفاده از این فیلتر پلی فسفات به معنی کاهش سختی آب نیست. این فیلتر رسوبات موجود در آب را از بین نمی‌برد بلکه از شکل گیری و انباشته‌شدن آن‌ها در آب جلوگیری می‌کند. زمانی که رسوبات ایجاد نشوند و یا در لوله‌ها روی هم قرار نگیرند، عملکرد و عمر مفید دستگاه‌ها افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل است که این فیلترها به عنوان یک محافظ قوی از این دستگاه‌ها حفاظت می‌کنند، اما کیفیت آب را تغییر نمی‌دهند.

فیلتر رسوب گیر پکیج فیلبرتو مدل پلی فسفات از درجه‌یک‌ترین مواد اولیه ساخته می‌شود و هر ۱۲ ماه یکبار باید تعویض گردد. جنس بدنه‌ی این فیلتر از پلاستیکی بسیار مقاوم و نشکن است. بخش هد این رسوب گیر دارای بخش‌های ورودی و خروجی آب است که از جنس برنج اکستروژن با تراش CNC است. سایز این اتصالات ورودی و خروجی نیز برابر با ۲/۱ اینچ است. در ساخت هوزینگ این رسوب‌ گیر آلیاژهای مقاوم وجود دارد. در نتیجه این محفظه می‌تواند فشار آب را تا اندازه‌ی ۱۰ بار تحمل کند و دچار شکستگی و آسیب نشود. همچنین این رسوب‌گیر از جنس ضد یخ زدگی است. بنابراین می‌توان آن را برای نصب در فضای باز بر روی ورودی پکیج یا ابگرمکن قرار داد.

این رسوب‌گیر فیلبرتو تحت لیسانس ایتالیا و ساخت ایران است. با توجه ‌به کارایی و کیفیت مناسبی که دارد، این فیلتر دارای قیمت مقرون به صرفه‌ای است.

درباره‌ی فیلترهای رسوب‌ گیر پکیج فیلبرتو مدل پلی فسفات

همانطور که گفتیم فیلتر موجود در این رسوب گیر از نوع پلی فسفات می‌‌باشد. زمانی که آب از این کارتریج پلی فسفات عبور می‌‌کند، مقداری از فسفات را در درون خود حل می‌ کند. فسفات حل شده با کلسیم و منیزیم واکنش می‌ دهد و از ایجاد رسوب‌ آنها در ابگرمکن و پکیج جلوگیری می‌‌کند. بهتر است بدانید در وسایل گرمایشی به دلیل دمای بالای آب، مقدار تبخیر آب بسیار بیشتر از سایر دستگاه ‌ها می‌‌باشد. تبخیر نه تنها سختی آب را کاهش نمی‌‌دهد بلکه با افزایش میزان آن، سرعت رسوب گذاری املاح را نیز بیشتر می‌ کند. زمانی که رسوبات در لوله‌ ها قرار می‌‌گیرند به ‌مرور زمان باعث مسدود شدن لوله ‌ها و کاهش فشار آب می‌ شوند.

همچنین این رسوبات باعث خوردگی فلزات نیز می‌ شوند. بنابراین به مرور زمان با افزایش این رسوبات قطعات فلزی پوسیده و دارای نشتی می‌‌شوند. فیلتر پلی فسفات موجود در این رسوب گیر فیلبرتو مدل پلی فسفات با اضافه کرد فسفات در آب، علاوه بر جلوگیری از رسوب در وسایل و قطعات دستگاه‌ ها، آن ‌ها را به حالت محلول در آب در می‌‌آورد و از ته نشینی شان جلوگیری می‌‌کند. بدین ترتیب با کاهش ته نشینی رسوبات، فشار آب هرگز کاهش پیدا نمی‌ کند و طول عمر پکیج و ابگرمکن نیز افزایش پیدا می‌ کند.

تعویض به ‌موقع فیلترهای پلی فسفات هر ۱۲ ماه یکبار انجام می‌‌شود. تمامی کریستال‌ های موجود در کارتریج پس از گذشت مدت زمانی در آب حل می‌‌شوند و مقدار بسیار کمی که باقی می‌ ماند نیز شکل خود را از دست می‌ دهند.

مراحل تصفیه آب توسط این رسوب گیر فیلبرتو

با توجه به تمامی نکات گفته شده، می‌دانیم که یکی از مهم ‌ترین دلایل خرابی دستگاه ‌های گرمایشی، وجود رسوبات و ته ‌نشینی آن‌ ها در این دستگاه‌ ها می‌ باشد. آب شهری سر شار از املاح و رسوباتی مانند کلسیم، منیزیوم، زنگ زدگی‌ های ناشی از لوله ‌های پوسیده، آهک، گچ، جلبک و است. در صورتی که این رسوبات و املاح در قطعات وسایل گرمایشی رسوب پیدا کنند، می‌‌توانند عمر دستگاه‌ ها را کاهش دهند و هزینه‌ی گزافی را ایجاد کنند. رسوب گیر فیلبرتو مدل پلی فسفات با جلوگیری از شکل‌ گیری رسوبات از دستگاه ‌های گرمایشی محافظت می‌ کند.

اینرسوب گیر ابگرمکن فیلبرتو مدل پلی فسفات را در مسیر ورود آب به ابگرمکن و پکیج قرار می‌‌دهند. در پوش این رسوب گیر دارای دو اتصال خروجی و ورودی 2/1 اینچی است. آب از یکی وارد هوزینگ می‌‌شود و پس از عبور از کارتریج پلی فسفات از سمت دیگر آن خارج می‌‌گردد. در هنگام عبور آب از بلورهای پلی فسفات مقداری از فسفات در آب حل می‌ شود در این حالت فسفات با ایجاد پیوندهای شیمیایی با رسوبات کلسیت و منیزیم مانع از ته‌ نشینی‌ آنها می‌ شود.

نکته‌  مهم  دیگر در مورد جنس بدنه این  رسوب‌ گیر است که به دلیل مات بودن از ورود نور خورشید به درون هوزینگ جلوگیری می‌ کند و مانع از تجمع باکتری و میکروارگانیسم‌ ها در این  هوزینگ می ‌شود.

ارتفاع

طول

عرض

ابعاد بسته بندی

وزن

برق مورد نیاز

کشور سازنده

جنس بدنه

روش نصب

مدل شیر

انواع فیلتر

تجهیزات همراه

کاربرد

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالا در سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رسوب گیر پکیج و آبگرمکن فیلبرتو مدل پلی فسفات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی