رسوب گیر پکیج و آبگرمکن مگا فسفات مدل مگنت

379,000 تومان

ناموجود

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده ناخالصی ها و مواد مضر موجود در آب
 • دارای 2 عدد فیلتر
 • افزایش دهنده عمر مبدل و پکیج
 • تولید ایران

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی رسوب گیر پکیج مگا فسفات مدل مگنت

 

به طور کلی آب با املاح زیاد، نه تنها برای آشامیدن مضر است بلکه با تأثیر بر روی لوازم خانگی، باعث آسیب به‌ آنها می‌شود. از جمله وسایلی که به شدت تحت تأثیر سختی آب قرار دارند، آبگرمکن های ایستاده و پکیج ها هستند. بهترین روش برای افزایش طول عمر پکیج ها و آبگرمکن ها نصب رسوب گیرهای آب برای این وسایل است. امروزه انواع متفاوتی از این رسوب گیرها وجود دارد که هر کدام نیز با عملکردی متفاوت، باعث از بین رفتن سختی آب می‌شوند. یکی از محبوب ترین و کار آمدترین این دستگاه ها رسوب گیر پکیج مگا فسفات مدل مگنت است.

 

در آبگرمکن ها و پکیج ها شن و ماسه، گل و لای و سایر ذرات معلق وارد مخزن این دستگاه ها می‌شوند. با ورود ناخالصی ها به درون این دستگاه های گرمایشی، این مواد در لوله ها و مخازن‌ آنها رسوب می‌کنند. رسوبات به مرور زمان سخت تر می‌شوند و همانند یک عایق حرارتی عمل می‌کنند. در این حالت رسوبات بخشی از حرارت برای گرم شدن آب را می‌گیرند. در نتیجه مصرف سوخت نیز برای گرمایش آب افزایش پیدا می‌کند. از طرفی با ورود این رسوبات و املاح به درون این لوله ها، ورودی و خروجی های آب را نیز مسدود می‌شوند. به همین دلیل فشار آب کاهش پیدا می‌کند.

 

رسوب گیر مگا فسفات مدل مگنت با ایجاد یک میدان مغناطیسی از تشکیل رسوب و ته نشینی املاح در دستگاه ها و لوله های‌ آنها جلوگیری می‌کند. علاوه بر آن با داشتن فیلتر پلی فسفات مانع از تشکیل کریستال های آهک می‌شود. در نتیجه عمر این دستگاه ها را طولانی می‌کند.

 

مهم ترین ویژگی های رسوب گیر ابگرمکن مگا فسفات مدل مگنت

 

 • جلوگیری از مسدود شدن لوله ها با رسوبات
 • کاهش مصرف انرژی برای گرمایش آب
 • ایجاد یک میدان مغناطیسی برای حذف رسوبات
 • افزایش طول عمر کریستال های پلی فسفات
 • تولید آب مصرفی سالم تر
 • افزایش کارایی فیلترهای پلی فسفات
 • ایجاد تغییرات شیمیایی و مکانیکی به صورت هم زمان
 • افزایش عمر دستگاه های آبگرمکن و پکیج
 • حذف شن و ماسه، گل ولای و…
 • نصب آسان و سریع
 • حذف کامل رسوبات کلسیم و منیزیم
 • جلوگیری از رسوب املاح موجود در آب
 • تحمل فشار آب تا ۱۰ Bar
 • محافظت از سایر دستگاه ها مانند ماشین لباسشویی و ظرف شویی
 • قیمت مقرون به صرفه

رسوب گیر آبگرمکن و پکیج مگا فسفات مدل مگنت

 

معرفی تخصصی رسوب گیر مگا فسفات مدل مگنت

 

رسوبات و املاح موجود در آب می‌توانند بیشترین صدمات را به سیستم های گرمایشی وارد کنند. مهم ترین ترکیبات موجود در آب که به راحتی رسوب می‌کنند و تجمع رسوبات‌ آنها باعث مشکلات زیادی در دستگاه ها می‌شود، منیزیم و کلسیم است. از آنجا که آب در این سیستم ها گرم می‌شود و مقداری از آن تبخیر می‌گردد، سرعت رسوب گذاری این مواد نیز افزایش پیدا می‌کند. در واقع تبخیر آب یکی از مهم ترین دلایل افزایش سختی آب و ایجاد رسوبات است. این رسوب گیر پکیج و آبگرمکن، آب را با دو فیلتر تصفیه می‌کند. یکی از این فیلترها از طریق واکنش های شیمیایی و دومین فیلتر از طریق ایجاد یک میدان مغناطیسی مانع از رسوب گذاری می‌شود.

 

این دستگاه رسوب گیر پکیج مگا فسفات مدل مگنت با حذف رسوبات موجود در آب مانند شن و ماسه، گل و لای و سایر ذرات معلق از آب، عمر دستگاه های گرمایشی را افزایش می‌دهد. همچنین این دستگاه با استفاده از دو فرایند مگنت و فیلتر پلی فسفات سختی آب را کاهش می‌دهد و باعث حلالیت رسوبات در آب می‌شود.

 

این دستگاه رسوب گیر مگا فسفات مگنتی ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی، مانع از تشکیل رسوبات و یون های کلسیت می‌شود. از طرفی فیلتر پلی فسفات در این رسوب گیر حاوی کریستال های پلی فسفات است که مانع از تشکیل کریستال های آهک می‌شوند. از مشخصات دیگر این رسوب گیر اندازه و ابعاد مناسب در کنار کیفیت بالای آن است. سایز اتصالات در آن ۱/۲ برای ورودی و خروجی است.

 

درباره فیلترهای این رسوب گیر

 

تعداد فیلترهای به کار رفته در رسوب گیر پکیج و آبگرمکن مدل مگنت ۲ عدد است و شامل:

 

 • فیلتر پلی فسفات
 • فیلتر مگنت

 

فیلترهای مگنتی در این رسوب گیر دارای بهترین کیفیت هستند. این فیلترهای مگنتی به دلیل بالا بودن عمر مفید تا چندین سال نیازی به تعویض ندارند. فیلترهای مگنتی همچنین باعث افزایش عمر فیلترهای پلی فسفات نیز می‌شوند. زمان تعویض فیلتر پلی فسفات هر ۱۲ ماه یکبار است.

 

مراحل تصفیه آب توسط رسوب گیر ابگرمکن مگا فسفات مدل مگنت

 

همان طور که گفتیم، این رسوب گیر آب را توسط دو مرحله و توسط دو فیلتر تصفیه می‌کند. مهم ترین مرحله در این دستگاه وجود مگنت است که با ایجاد یک میدان مغناطیسی در مسیر آب از ته نشینی مواد و ایجاد رسوب جلوگیری می‌کند. در واقع این مگنت با تغییر ساختار یون های مانند کلسیم و منیزیم از رسوب‌ آنها جلوگیری می‌کند. نکته مهم این است که این مگنت با ایجاد میدان مغناطیسی، مقدار زیادی از مولکول های آهک را می‌شکند و مقدار کمتری از این مولکول های آهک با کارتریج پلی فسفات تماس پیدا می‌کند. بنابراین عمر فیلترهای پلی فسفات نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

کارتریج حاوی بلورهای پلی فسفات که در مسیر جریان آب قرار می‌گیرد، وظیفه مهمی در جلوگیری از رسوب املاح در آب را دارد. زمانی که آب از این فیلتر عبور می‌کند، مقداری از این پلی فسفات در آب حل می‌شود. پلی فسفات ها می‌توانند با کربنات کلسیم و منیزیم واکنش دهند و مانع از رسوب این مواد شوند. همچنین در سیستم های لوله کشی فسفات مانع از خوردگی و زنگ زدگی لوله ها از جنس آهن و سایر فلزات می‌شود. به طور کلی فیلتر پلی فسفات در این رسوب گیر مگا فسفات مدل مگنت با ایجاد تغییرات شیمیایی مانع از تشکیل رسوبات و کلسیت ها آبگرمکن ها و پکیج ها می‌شود. در این حالت لوله ها آسیب نمی‌بینند و فشار آب نیز کاهش نمی‌یابد.

ارتفاع

طول

عرض

ابعاد بسته بندی

وزن

برق مورد نیاز

کشور سازنده

جنس بدنه

روش نصب

مدل شیر

انواع فیلتر

تجهیزات همراه

کاربرد

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رسوب گیر پکیج و آبگرمکن مگا فسفات مدل مگنت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی