رسوب گیر پکیج و آبگرمکن کارینو مدل تریپیکال

470,000 تومان

5 عدد در انبار

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده رسوبات منیزیم و سدیم
 • دارای 2 عدد فیلتر
 • افزایش دهنده عمر مبدل و پکیج
 • تولید ایران

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی رسوب گیر پکیج کارینو مدل تریپیکال

 

برند کارینو یک برند ایرانی تولید کننده انواع رسوب گیرهای پکیج و ابگرمکن بسیار باکیفیت است. این شرکت توانسته با استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت تمامی محصولات خود، جایگاه بالایی در بازارهای ایران به دست آورد. یکی از محبوب ترین محصولات این شرکت، رسوب گیر پکیج کارینو مدل تریپیکال است.

 

امروزه با افزایش آلودگی آب ها با انواع فلزات سنگین و کودهای شیمیایی، میزان قابل توجهی از مواد معدنی و آلی وارد آب لوله کشی می‌شوند. از طرفی با عبور آب از لوله کشی های قدیمی، مقداری از زنگ زدگی و پوسیدگی لوله ها نیز به آب آشامیدنی وارد می‌گردند. تمامی این ناخالصی ها دلیل اصلی بالارفتن میزان سختی آب شهری هستند. افزایش سختی آب آشامیدنی، سلامتی انسان را به خطر می‌اندازد. همچنین با ورود آب سخت به تمامی دستگاه ها و وسایل خانگی، طول عمر‌ آنها نیز کاهش می‌یابد. از جمله مهم ترین این دستگاه ها خانگی، پکیج ها و ابگرمکن ها هستند.

 

زمانی که آب همراه با املاح و رسوبات نامحلول وارد دستگاه های گرمایشی می‌شود، به مرور زمان رسوبات آهکی در داخل لوله ها و مخازن‌ آنها ایجاد می‌گردند. با انباشته شدن این رسوبات در لوله ها و مخازن، مسیرهای خروجی و ورودی آب مسدود می‌گردد. از طرفی رسوبات آهکی، خاصیت خورندگی فلزات را دارند و باعث مشکلات جبران ناپذیری برای دستگاه های گرمایشی می‌شوند. رسوب گیر کارینو مدل تریپیکال یکی از بهترین رسوب گیرهای موجود در بازار است که با داشتن دو فیلتر پلی فسفات و مگنت تمامی رسوبات را از بین می‌برد. همچنین طول عمر و عملکرد دستگاه های گرمایشی را نیز افزایش می‌دهد.

 

 

مهم ترین ویژگی های رسوب گیر کارینو مدل تریپیکال

 

 • وجود دو فیلتر مگنت و پلی فسفات
 • عملکرد شیمیایی و مکانیکی همزمان برای حذف رسوبات
 • بالا بودن راندمان فیلتر پلی فسفات به دلیل وجود فیلتر مگنت
 • حذف تمامی رسوبات کلسیم و منیزیم
 • جلوگیری از تشکیل و ته نشینی رسوبات در لوله ها و مخازن
 • ابعاد کوچک و وزن سبک
 • جابه جایی و تعویض راحت کارتریج
 • سایز اتصالت ورودی و خروجی ۲/۱ اینچ
 • داشتن محفظه ی محکم و نشکن
 • نصب آسان و راحت برای تمامی پکیج ها و ابگرمکن ها
 • جلوگیری از خرابی و پوسیدگی لوله ها
 • تحمل میزان فشار آب تا ۱۰ بار
 • افزایش راندمان و عملکرد دستگاه های گرمایشی
 • کاهش خوردگی و زنگ زدگی لوله ها
 • کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری از قطعات
 • افزایش عمر مبدل
 • دارای محصولات جانبی آچار و مغزی پلاستیکی
 • قیمت مقرون به صرفه همراه با کیفیت بالا
 • زمان مناسب برای تعویض فیلتر هر ۱۲ ماه
 • ساخت ایران

 

معرفی تخصصی رسوب گیر آبگرمکن کارینو مدل تریپیکال

رسوب گیر پکیج و ابگرمکن کارینو، ساخت شرکت ایرانی کارینو است. این محصول از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می‌شود و دارای یک بدنه‌ی محکم و مقاوم است. رسوب گیر کارینو به راحتی می‌تواند فشار بالای آب ورودی را تحمل کند. حداکثر فشار قابل تحمل توسط آن، معادل ۱۰ بار است. هوزینگ این فیلتر از جنس پلاستیک محکم و نشکن است که در برابر سرما و نور مقاومت بالایی دارد. بهتر است بدانید که تابش نور خورشید و ورود نور به داخل رسوب گیرها، باعث رشد جلبک درون محفظه‌ آنها می‌شود. همچنین نور خورشید می‌تواند فیلتر پلی فسفات را تحت تأثیر قرار دهد و باعث خرابی این فیلتر شود. به همین دلیل رسوب گیر کارینو مدل تریپیکال ضد نور است و هیچ نوری را از خود عبور نمی‌دهد.

 

رسوب گیر پکیج کارینو مدل تریپیکال دارای فیلتر مغناطیسی و فیلتر پلی فسفات است. دو فیلتر موجود در این دستگاه از ایجاد رسوبات منیزیم و کلسیم در لوله ها و ته نشینی‌ آنها جلوگیری می‌کنند. بنابراین شما با اتصال این رسوب گیر در ابتدای آب ورودی به دستگاه های گرمایشی، علاوه بر افزایش کارایی این دستگاه ها، هزینه های مربوط به تعمیرات و نگهداری‌ آنها را نیز کاهش می‌دهید.

 

درباره فیلترهای این رسوب گیر کارینو

 

در رسوب گیر آبگرمکن کارینو مدل تریپیکال کارینو دو نوع فیلتر وجود دارد که شامل:

 

 • فیلتر مگنت
 • فیلتر پلی فسفات

 

وجود فیلتر مگنت مرغوب نه تنها باعث افزایش عملکرد این رسوب گیر می‌شود بلکه عمر فیلتر پلی فسفات را نیز طولانی تر می‌کند. همچنین فیلتر مگنت موجود در این محصول بسیار بادوام است و تا چندین سال نیازی به تعویض آن نخواهد بود. فیلترهای پلی فسفات متشکل از کریستال های پلی فسفاتی هستند. این فیلتر بر اساس میزان آب مصرفی و میزان سختی آب بهتر است، هر ۱۲ ماه یک بار یا زودتر تعویض گردد.

مراحل تصفیه آب توسط رسوب گیر پکیج کارینو مدل تریپیکال

همانطور که گفتیم بالا بودن سختی آب یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در عملکرد وسایل گرمایشی است. وجود املاحی مانند کلسیم، منیزیم و منگنز به مرور زمان باعث ایجاد رسوبات آهکی در دیواره داخلی لوله ها و اتصالات این دستگاه‌ها می‌گردد. همچنین زمانی که آب در این وسایل گرمایشی شروع به گرم شدن می‌کند، بخشی از آن تبخیر می‌شود. فرایند تبخیر میزان سختی آب را در دستگاه های گرمایشی افزایش می‌دهد و باعث بالا رفتن سرعت ته نشینی رسوبات و ایجاد مشکلات زیادی می‌گردد. یکی از مهم‌ترین این مشکلات، ایجاد آسیب‌های جدی به دستگاه‌های گرمایشی است که هزینه گزافی را به همراه خواهد داشت. همچنین رسوبات مقدار قابل توجهی از حرارت را به خود جذب می‌کنند. بنابراین در صورت وجود رسوبات، برای گرم کردن آب به مقدار انرژی بیشتری نیاز خواهد بود. بهترین روش برای جلوگیری از تشکیل این رسوبات نصب یک رسوب گیر مرغوب و باکیفیت است.

 

رسوب گیر کارینو مدل تریپیکال یکی از بهترین رسوب گیرهای موجود در بازار است. همانطور که گفتیم این رسوب گیر دارای دو مرحله فیلتراسیون است. در مرحله‌ی اول فیلتر مغناطیسی وجود دارد. این فیلتر با ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی باعث تغییر ساختار یون‌های کلسیم و منیزیوم می‌شود. در اثر این تغییرات، منیزیم و کلسیم به صورت محلول در آب قرار می‌گیرند. همچنین رسوبات آهکی که از قبل ایجاد شدند، نیز شکسته می‌شوند و به حالت محلول تبدیل می‌گردند.

 

مرحله بعدی استفاده از کارتریج پلی فسفات است. این فیلتر باعث ایجاد تغییرات شیمیایی در آب می‌شود. آب با عبور از آن مقداری از فسفات را در خود حل می‌کند. یون های فسفات با اتصال به یون‌های کلسیم و منیزیم از اتصالشان به یون های کربنات جلوگیری می‌کند. در واقع فسفات با احاطه کردن یون های منیزیم و کلسیم، آن‌ها را به صورت محلول در آب نگه می‌دارد.

ارتفاع

طول

عرض

ابعاد بسته بندی

وزن

برق مورد نیاز

کشور سازنده

جنس بدنه

روش نصب

مدل شیر

انواع فیلتر

تجهیزات همراه

کاربرد

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالا در سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رسوب گیر پکیج و آبگرمکن کارینو مدل تریپیکال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی