پک فیلتر تصفیه آب خانگی رامونا مدل سفید

380,000 تومان

17 عدد در انبار

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • حذف کننده آلاینده ها و ذرات معلق از آب
 • دارای 3 عدد فیلتر مناسب استفاده برای دستگاه های تصفیه آب مجهز به اسمز معکوس
 • ساخت ایران

 7 روز ضمانت سلامت نیک آب 

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی پک فیلتر تصفیه آب خانگی رامونا

 

در حال حاضر به دلیل کیفیت پایین آب شهری استفاده از دستگاه های تصفیه آب اهمیت فراوانی دارد. به همین دلیل برندهای متفاوتی در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب وجود دارند. در کنار دستگاه های تصفیه آب فیلترهای تصفیه آب نیز از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. یکی از بهترین محصولات در زمینه فیلترهای دستگاه های تصفیه آب، پک فیلتر تصفیه آب خانگی رامونا است. یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید دستگاه های تصفیه، نوع و جنس فیلترهای استفاده شده در‌ آنها هستند. نوع و جنس فیلترها به طور مستقیم در کیفیت آب خروجی از دستگاه ها مؤثر است. پک فیلتر تصفیه آب رامونا مدل سفید، دارای سه نوع فیلتر است که هر کدام از این فیلترها از بهترین مواد اولیه ساخته می‌شوند.

 

این سه فیلتر در واقع در سه مرحله اول دستگاه های تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس به کار می‌روند. هر کدام از این فیلتر ها بخشی از مواد مضر موجود در اب را از حذف می‌کنند.

 

در حال حاضر سیستم اسمز معکوس یکی از بهترین روش ها در تصفیه آب است. مرحله اصلی آن به وسیله فیلتر ممبران انجام می‌شود. نکته مهم این است که فیلترهای ممبران بسیار گران هستند و حساسیت بالایی دارند. به همین دلیل فیلترهای به کار رفته در سه مرحله قبل از ممبران، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. پک سه تایی فیلترهای رامونا در سه مرحله قبل از ممبران مورد استفاده قرار می‌گیرند. حدود ۵۰ درصد از تصفیه آب توسط این سه فیلتر انجام می‌شود. کیفیت زیاد فیلترهای رامونا باعث بالا رفتن دوام و عملکرد فیلترهای ممبران می‌شود. علاوه بر آن این فیلترها گیاهی هستند. بنابراین آب عبوری از‌ آنها به مراتب باکیفیت تر از آب خروجی از فیلترهای غیر گیاهی است.

 

مهم ترین ویژگی های پک فیلتر تصفیه آب رامونا مدل سفید

 

 • حذف بیش از ۵۰ درصد از ناخالصی های آب
 • تصفیه گلو لای، شنو ماسه، جلبک و سایر ذرات معلق
 • حذف بو و طعم نامطبوع آب آشامیدنی
 • از بین بردن فلزات سنگین و سایر آلاینده ها
 • حذف زنگ زدگی ها و رسوبات ناشی از لوله های پوسیده
 • حذف کلر و مشتقات آن
 • کاهش کدورت و تیرگی آب
 • افزایش عملکرد فیلتر ممبران
 • قیمت مقرون به صرفه
 • نصب آسان و راحت
 • تصفیه سموم کشاورزی موجود در آب آشامیدنی
 • استفاده از مواد اولیه خوراکی در ساخت فیلترها
 • و…

 

 

معرفی تخصصی پک فیلتر تصفیه آب خانگی رامونا

 

فیلترهای این پک سه عدد بوده و در سه مرحله مورد استفاده قرار می‌گیرند. سه مرحله ای که این فیلترها استفاده می‌شوند، مراحل پیش تصفیه نام دارند. همان طور که گفتیم در فرایند اسمز معکوس، فیلترهای ممبران وجود دارند که وظیفة‌ آنها حذف ۹۸ درصد از ناخالصی ها از آب است. این فیلترهای حساس و گران قیمت زمانی که به صورت مستقیم در معرض آب قرار بگیرند، به سرعت توسط ناخالصی های آب انباشته می‌شوند. در این حالت این فیلترها ظرف مدت کوتاهی توانایی تصفیه آب را نخواهند داشت. فیلترهای پیش تصفیه رامونا مدل سفید، به دلیل کیفیت بسیار بالا، قبل از ورود آب به ممبران، آب را تا ۵۰ درصد از ناخالصی ها تصفیه می‌کنند. با استفاده از این فیلترهای پیش تصفیه اب، عمر فیلترهای ممبران افزایش پیدا می‌کند.

 

نکته مهم در مورد فیلترهای کربن این است که این فیلترهای در این پک از جنس مواد خوراکی (food grade) هستند. زمانی که در فیلترهای کربن زغال سنگ به کار می‌رود، این فیلترها موادی را وارد آب می‌کنند که برای انسان مضر است. در حالی که در پک فیلتر تصفیه آب رامونا کربن های کاملاً گیاهی به کار می‌رود. مواد موجود در فیلترهای کربن رامونا در آب واکنش نمی‌دهند و باعث ایجاد عوارض برای انسان ها نمی‌شوند.

 

درباره فیلتر های این پک سه مرحله ای رامونا

 

در این پک سه نوع فیلتر وجود دارد که شامل:

 

 • فیلتر الیافی pp
 • فیلتر کربن پودری UDF
 • فیلتر کربن بلاک CTO

 

تیم مجرب نیک آب زمان پیشنهادی برای تعویض این فیلترها را برای استان های شمالی هر ۶ ماه یک بار در نظر گرفته است. به طور کلی تعویض فیلترهای تصفیه آب به سختی آب منطقه و میزان استفاده از آب تصفیه بستگی دارد. یکی از موضوعات مهمی که همواره باید به آن توجه داشت تعویض به موقع فیلترهای دستگاه تصفیه آب است. مهم ترین دلیل تعویض به موقع فیلترهای دستگاه تصفیه آب، حفظ دوام دستگاه تصفیه است. درست است که کیفیت آب نیز به میزان بسیار زیاد به تعویض به موقع فیلترها بستگی دارد، اما اصلی ترین دلیل برای تعویض فیلترها حفظ دوام دستگاه است.

 

مراحل تصفیه آب توسط پک فیلتر تصفیه آب خانگی رامونا

 

فیلترهای سه مرحله ای رامونا در مراحل ابتدایی سیستم اسمز معکوس به کار می‌روند و در واقع وظیفه پیش تصفیه آب را انجام می‌دهند. فیلتر اول این پک فیلتر الیافی PP یا فیلترهای پلی پروپیلن هستند. این فیلتر ۱۵۵ گرم است و می‌تواند ذرات معلق تا ۵ میکرون را تصفیه کند. این موضوع سبب می‌شود که این فیلتر تمامی مواد و ذرات معلق در آب را تصفیه کند. از جمله این مواد شامل شن و ماسه، گل و لای، سنگ ریزه ها، جلبک ها و سایر آلودگی های فیزیکی هستند.

 

باید در نظر داشت این فیلترها در مرحله اول تصفیه آب قرار دارند؛ بنابراین این فیلترها در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند و زودتر از بقیه فیلترها باید تعویض گردند. بهترین زمان تعویض این فیلتر الیافی هر ۳ ماه یکبار است و تعویض به موقع آن برای حفظ عملکرد و بالابردن عمر دستگاه تصفیه آب بسیار مهم است.

 

فیلتر دوم استفاده شده در دستگاه، فیلتر کربن فعال یا فیلتر کربن پودری نام دارد. این فیلتر کربن فعال موجود در پک فیلتر تصفیه آب رامونا با مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می‌شوند. این فیلتر در دومین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی به کار می‌روند و وظیفه حذف کلر و مشتقات مضر آن را بر عهده دارد.

 

در این پک فیلتر تصفیه آب رامونا مدل سفید، فیلتر سوم، فیلتر کربن بلاک یا کربن فشرده نام دارد. این فیلتر علاوه بر تصفیه ذرات معلق تا اندازه ۱۰ میکرون می‌تواند، برخی از فلزات سنگین در آب را حذف کند. این فیلتر در مرحله سوم دستگاه های تصفیه آب قرار دارد. نکته مهم در مورد این دو فیلتر موجود در این پک جنسشان است. این دو فیلتر از بهترین کربن موجود در بازار یعنی کربن جاموبی سوئد تولید می‌شوند.

ارتفاع

عرض

طول

ابعاد بسته بندی

وزن

کشور سازنده

جنس بدنه

انواع فیلتر

زمان تعویض

کاربرد

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پک فیلتر تصفیه آب خانگی رامونا مدل سفید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی