فیلتر سرامیکی تصفیه آب کلمنی مدل E-SH

210,000 تومان

10 عدد در انبار

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • قابلیت تصفیه ۹۹/۹۹ درصد از ناخالصی های آب
 • بدون نیاز به برق
 • مناسب استفاده برای دستگاه های تصفیه آب کلمنی
 • قابل استفاده برای حداقل 1 سال

7 روز ضمانت سلامت نیک آب 

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی فیلتر سرامیکی تصفیه آب کلمنی مدل E_SH

 

نوشیدن آب سالم و باکیفیت در اولویت همه افراد جامعه قرار دارد. همه ما می‌دانیم که برخی از بیماری ها می‌توانند از طریق آب منتقل و به طور گسترده منتشر شوند. بسیاری از بیماری ها نیز می‌توانند ناشی از تأثیر ناخالصی های موجود در آب بر روی اندام های مختلف بدن باشند. به همین دلیل امروزه استفاده از دستگاه های تصفیه آب اهمیت زیادی دارد. تصفیه آب کلمنی یکی از انواع متفاوت این دستگاه ها است که محبوبیت زیادی در بین افراد جامعه دارد. در این دستگاه های کلمنی فیلترهای سرامیکی وجود دارند که بخش مهمی از تصفیه آب را انجام می‌دهند. فیلتر سرامیکی تصفیه آب کلمنی مدل E_SH از جمله فیلترهای سرامیکی مرغوب، مورد مصرف در دستگاه تصفیه آب کلمنی رومیزی است.

 

همانطور که گفتیم فیلتر سرامیکی از جمله مهم ترین فیلترهای موجود در تصفیه آب های رومیزی کلمنی است. فعالیت این فیلتر مشابه فیلترها الیافی است اما دقت‌ آنها در حذف آلاینده ها و مواد معلق بیشتر است. این فیلترها از مواد متفاوتی مانند خاک رس، خاک اره، گارنت و یا ترکیبی از‌ آنها ساخته می‌شوند. همه فیلترهای سرامیکی دارای عملکرد یکسانی هستند.

 

استفاده از این فیلتر سرامیکی در دستگاه تصفیه آب کلمنی رومیزی می‌تواند تا ۹۹/۹۹ درصد از مواد معلق و مضر موجود در آب را از بین ببرد. این فیلتر به جز ویروس ها قادر به حذف تمامی میکروارگانیسم ها در آب است. در نتیجه از انتقال بیماری های انگلی و باکتریایی توسط آب جلوگیری می‌کند. علاوه بر آن می‌تواند کدورت آب را از بین برده و آبی صاف و شفاف با بو و طعم مناسب را در اختیار افراد قرار دهد.

 

مهم ترین ویژگی های فیلتر تصفیه آب کلمنی مدل سرامیکی

 

 • داشتن خاصیت ضدباکتریایی
 • حذف کدورت آب
 • مقرون به صرفه بودن این فیلترها
 • نصب بسیار آسان در تصفیه آب کلمنی
 • قابلیت شست و شو
 • حذف رسوبات و املاح با دقت ۲ میکرون
 • عدم نیاز به برق
 • تصفیه آب با استفاده از نیروی گرانش زمین
 • حذف مواد مضر موجود در آب و نگه داری مواد محلول مفید
 • تصفیه باکتری ها و انگل ها
 • عمر طولانی فیلتر حدوداً یک سال
 • قابلیت تصفیه ۹۹/۹۹ درصد از ناخالصی های آب
 • حذف ذرات معلق مانند آهک، گچ، جلبک، گل و لای و…

فیلتر سرامیکی تصفیه اب کولمنی

 

معرفی تخصصی این فیلتر سرامیکی

 

همانطور که می‌دانید دستگاه های تصفیه آب کلمنی به دلیل ابعاد مناسب و عدم نیاز به برق در مسافرت، گردش یا زمانی که شما دسترسی به آب لوله کشی شهری ندارید، بسیار پرکاربرد هستند. فیلتر سرامیکی موجود در این دستگاه تصفیه آب دارای خاصیت ضد باکتری است و می‌تواند مواد مضر را با دقت ۹۹/۹۹ درصد از آب حذف کند. به همین دلیل این دستگاه با حذف مواد بیماری زا از آب از ایجاد بیماری ها به ویژه بیماری های منتقله جلوگیری می‌کند.

 

بهتر است بدانید که فیلتر تصفیه آب کلمنی مدل سرامیکی دقت بسیار بالایی در تصفیه آب دارد. این فیلتر سرامیکی متخلخل، دارای منافذ بسیار ریزی است که آب هنگام عبور از‌ آنها تصفیه می‌شود. این منافذ به قدری کوچک هستند که انگل ها، تک یاخته ها و باکتری ها از‌ آنها عبور نمی‌کنند.

 

همانطور که می‌دانید در آب شهری، آب چاه، چشمه و… مواد معلق بسیاری وجود دارد. اندازه این ذرات بزرگ تر از منافذ موجود در این فیلتر سرامیکی هستند. این ناخالصی ها پس از گذشت مدت زمانی بر روی این فیلتر تصفیه آب کلمنی سرامیکی رسوب می‌کنند و باعث تغییر رنگ سطح فیلتر می‌شوند. زرد شدن فیلترهای سرامیکی بعد از استفاده از‌ آنها طبیعی است. بعد از گذشت مدت زمانی، مواد ناخالص بر روی فیلترهای سرامیکی رسوب می‌کنند و باعث تغییر رنگ‌ آنها می‌شوند. باید بدانید که این فیلترها قابل شستشو بوده و بهتر است هر چند وقت یک بار سطح خارجی شان با یک برس نرم یا یک مسواک تمیز گردد.

 

نحوه عملکرد فیلتر سرامیکی تصفیه آب کلمنی مدل E_SH

 

فیلتر تصفیه آب سرامیکی در قسمت فوقانی دستگاه های تصفیه آب رومیزی کلمنی قرار می‌گیرد. زمانی که آب وارد این قسمت فوقانی می‌شود اولین فیلتری که آب با آن برخورد می‌کند، فیلتر سرامیکی است. آب پس از برخورد با این فیلتر و تصفیه مواد ناخالص آن از سمت دیگر فیلتر خارج می‌شود.

 

این فیلتر دارای منافذ بسیار کوچکی است. هنگام عبور آب از این منافذ کوچک، ذرات معلق آب مانند شن و ماسه، گل و لای، گچ، آهک، پوسیدگی لوله ها و رسوبات ناشی از زنگ زدگی لوله ها نمی‌توانند، عبور کنند. به همین دلیل بر روی سطح فیلتر سرامیکی قرار می‌گیرند. گاهی برخی از ذرات از این منافذ عبور می‌کنند اما در داخل منافذ موجود در فیلتر سرامیکی متوقف می‌شوند. بنابراین آب تصفیه شده توسط این فیلترها تا ۹۹/۹۹ درصد از مواد معلق و آلودگی های خود را از دست می‌دهد.

 

در واقع فیلترهای سرامیکی همانند فیلترهای الیافی در دستگاه های تصفیه آب اسمزی عمل می‌کنند. با این تفاوت که دقت بالاتری نسبت به‌ آنها دارند. این فیلتر پس از حذف رسوبات و ذرات شناور در آب و حذف میکروارگانیسم های موجود در آب معمولاً تغییر رنگ می‌دهند و باید شسته شوند. اگرچه که این فیلترها قابل شستشو هستند و عمر طولانی دارند اما با این حال پس از مدتی باید به طور کامل تعویض گردند. این فیلترها دارای منافذ ریزی هستند که بعد از گذشت مدت زمانی مسدود می‌شوند و شستشوی فیلتر مؤثر نخواهد بود. برای اطلاع دقیق تر از زمان تعویض این فیلتر تصفیه آب کلمنی سرامیکی می‌توانید با مشاوران نیک آب تماس بگیرید.

 

توصیه های لازم جهت خرید فیلتر سرامیکی

 

این فیلتر سرامیکی کلمنی بر روی انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه آب کلمنی می‌تواند نصب شود با این حال در هنگام خرید این فیلتر به ابعاد و مدل آن و اتصالات آن به دستگاه تصفیه خود توجه کنید. برای این کار می‌توانید با مشاوران نیک آب تماس بگیرید.

 

وزن

ارتفاع فیلتر

قطر فیلتر

ابعاد بسته بندی

مدت زمان تعویض

قطر رزوه

دقت تصفیه

کارایی فیلتر

کشور سازنده

کاربرد فیلتر

جنس فیلتر

تعداد واشر

مورد استفاده

فیلتراسیون

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فیلتر سرامیکی تصفیه آب کلمنی مدل E-SH”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی