پمپ تصفیه آب خانگی کوجین مدل KJ 2500

1,700,000 تومان

3 عدد در انبار

شرایط دریافت گارانتی
7 روز ضمانت بازگشت
شرایط و روش های پرداخت
تحویل سریع و اکسپرس

ویژگی های محصول

 • کارکرد بدون ایجاد صدا
 • تولیدکنندة حداکثر فشار ۱۳۰ PSI
 • دارای استانداردهای لازم NSF SGS و water Quality
 • ساخت و مونتاژ تایوان

شبکه های اجتماعی

معرفی اجمالی پمپ تصفیه آب خانگی KJ 2500

شرکت دنگ یانگ یکی از شرکت های معتبر در طراحی و ساخت پمپ های فشار برای تصفیه آب های خانگی است. یکی از بادوام ترین و کارآمدترین پمپ های تولید شده در این شرکت، پمپ تصفیه آب خانگی کوجین KJ 2500است.

بهتر است بدانید که امروزه بهترین و کارآمدترین دستگاه های تصفیه آب با فرایند اسمز معکوس آب را تصفیه می‌کنند. این فرایند بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار دارد. چرا که در آن علاوه بر حذف تمامی ذرات جامد معلق، تمامی فلزات سنگین و میکروارگانیسم ها نیز از آب حذف می‌شوند. فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر موجود در این فرایند است که آب هنگام عبور از آن، بیش از ۹۸ درصد ناخالصی های خود را از دست می‌دهد. در روش اسمز معکوس، آب باید در خلاف جهت دلخواه خود حرکت کند. به همین دلیل در این دستگاه ها یک پمپ فشار وجود دارد. پمپ های فشار در دستگاه تصفیه آب وظیفه تأمین این فشار خارجی را بر عهده دارند. در صورت نبود این پمپ فشار، فیلتر ممبران عملکرد خوبی نخواهد داشت؛ بنابراین می‌توان گفت، پمپ فشار همانند قلب دستگاه تصفیه آب است.

کیفیت و دوام این قطعه برای سلامتی دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار اهمیت دارد. پمپ تصفیه آب کوجین مدل KJ 2500، طول عمر بالا و کیفیت بسیار عالی دارد. همچنین مواد اولیه به کار رفته در این پمپ از مواد مرغوب و آلیاژهای با دوام است. پمپ های تصفیه آب بر اساس فشاری که تولید می‌کنند، متفاوت هستند. این پمپ تصفیه کوجین می‌تواند، بالاترین فشار معادل ۱۳۰ پاسکال را تولید کند.

مهم ترین ویژگی های پمپ تصفیه آب کوجین مدل KJ 2500

 • ساخت و مونتاژ تایوان
 • تولیدکنندة حداکثر فشار ۱۳۰ PSI
 • قابلیت استفاده برای تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس
 • تأمین فشار لازم برای عملکرد بهتر فیلتر ممبران
 • حداکثر دبی خروجی ۱/۶ لیتر در هر دقیقه
 • کارکرد بدون ایجاد صدا
 • داشتن هد یا کلگی قابل تعویض
 • طول عمر و کارایی بالا
 • مصرف کن انرژی
 • دارای استانداردهای لازم NSF SGS و water Quality
 • داشتن کلگی بسیار مقاوم در برابر فشار
 • کارکرد این پمپ با برق ۲۴ ولت و آمپر 2/1
 • داشتن سوکت برق برای اتصال راحت
 • داشتن پایه های فلزی محکم با بالشتک های لاستیکی لرزش گیر
 • حک شدن عبارت made in taiwan بر روی بدنه

معرفی تخصصی این پمپ تصفیه آب

همانطور که گفتیم پمپ فشار در دستگاه تصفیه آب با روش اسمز معکوس، بسیار با اهمیت است. پمپ تصفیه آب خانگی کوجین KJ 2500 از جمله پمپ های وارداتی و بسیار باکیفیت ساخت تایوان است. این پمپ قابلیت نصب بر روی انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارا است. پمپ کوجین دارای دو بخش الکتروموتور و هد یا گلگی است.

بخش الکتروموتور فشار لازم را ایجاد می‌کند و بخش هد یا کلگی این فشار را به آب منتقل می‌کند. کلگی این پمپ از بهترین آلیاژ و مواد اولیه ساخته می‌شود. این کلگی دارای طول عمر بسیار بالایی نسبت به سایر کلگی های موجود در بازار است. با این حال تمامی کلگی ها بعد از گذشت مدت زمانی به دلیل تحمل دائمی فشار بالای آب خراب می‌شوند. یکی از مهم ترین ویژگی ها در مورد این پمپ داشتن هد یا کلگی قابل تعویض است.

پمپ فشار کوجین با برق ۲۴ ولت و آمپر 2/1 آمپر کار می‌کند. حداکثر فشاری که این پمپ تولید می‌کند ۱۳۹ پاسکال است. این فشار آب، برای عبور حجم بیشتر آب از فیلتر ممبران و افزایش راندمان این فیلتر بسیار مناسب است. این فشار علاوه بر بالا بردن راندمان فیلتر منبران، میزان آب تصفیه شده را نیز به حداکثر مقدار خود می‌رساند در حالی که میزان هدر رفتن آب را نیز کاهش می‌دهد.

بهتر است بدانید که عملکرد اینپمپ تصفیه آب کوجین بدون لرزش و صدا در هنگام روشن و خاموش شدن آن است.

از جمله خدمات فروشگاه نیک آب، فروش پمپ کوجین اصل با هولوگرام اصلی است. در صورت نیاز به مشاوره در مورد این پمپ فشار می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

نحوه عملکرد پمپ تصفیه اب خانگی کوجین KJ 2500

برای این که با نحوه عملکرد این پمپ فشار در دستگاه های تصفیه آب آشنا شویم، بهتر است بدانیم که پمپ فشار در کدام مرحله از تصفیه آب کاربرد دارد.

آب در ابتدای فرایند تصفیه وارد پمپ فشار نمی‌شود. در واقع در سه مرحله اول فیلتراسیون که مراحل پیش تصفیه نام دارند، نیازی به فشار بالای آب نیست. زمانی فشار بالای آب دارای اهمیت است که آب وارد فیلتر ممبران می‌شود. فیلتر ممبران یک غشا نیمه تراوا است که آب برخلاف جریان اسمز از آن عبور می‌کند. عبور آب از این غشا است که نیاز به یک نیرو و فشارقوی دارد. به همین دلیل آب قبل از ورود به فیلتر ممبران از پمپ فشار عبور می‌کند.

همانطور که گفتیم پمپ تصفیه آب کوجین مدل KJ 2500 با ایجاد یک فشار، باعث عبور آب در خلاف جهت فشار اسمز به درون فیلتر ممبران می‌گردد. در صورتی که پمپ فشار در یک دستگاه تصفیه آب وجود نداشته باشد، مشکلاتی ایجاد می‌شود. اولین مشکل در نبود پمپ فشار کاهش سرعت تصفیه آب است. چرا که در صورت نبود این فیلتر آب کمتری به درون فیلتر منبران هدایت می‌شود و حجم آب تصفیه شده کاهش پیدا می‌کند. دومین مشکل افزایش هدر رفت آب است. زمانی که آب با فشار کافی به درون فیلتر ممبران منتقل نشود، میزان بیشتری از آب به عنوان پساب از دستگاه خارج می‌شود.

پمپ فشار کوجین با تأمین حداکثر فشار۱۳۰ پاسکال برای فیلتر ممبران، علاوه بر بالا بردن طول عمر فیلتر ممبران کارایی و عملکرد آن را نیز چندین برابر خواهد کرد. علاوه بر آن این پمپ هنگام خاموش و روشن شدن صدای بسیار کمی را ایجاد می‌کند.

نحوه نصب این پمپ تصفیه آب خانگی

در صورت خرابی پمپ دستگاه تصفیه، آب به خوبی تصفیه نمی‌شود. همچنین فشار و مقدار آب تصفیه شده بسیار کاهش پیدا می‌کند و هدر رفت آب نیز بالا می‌رود. مهم ترین نکته در خرابی پمپ تصفیه آب، آسیب به فیلترها و کاهش عمر دستگاه های تصفیه آب است.

ازجملهمواردیکهباعثخرابیپمپتصفیهمی شود،می توانبهنوسانات،برقنشتیآبازکلگییاهد ونشتیآبازبدنهاصلیاشارهکرد.درصورتبروزهرکدامازایناتفاقاتصدایفعالیتپمپ هابه شدتافزایشپیدامی کندمیزانهدرفتازنیزبالامی رود.

بهتر است بدانید که نصب پمپ تصفیه آب همواره نیاز به داشتن تخصص دارد و باید توسط نصاب انجام شود.

 

وزن 1.6 کیلوگرم
ارتفاع

عرض

طول

ابعاد بسته بندی

وزن

برق مورد نیاز

کشور سازنده

جنس بدنه

کاربرد

قوانین و مقررات ارسال کالا

تصفیه آب نیک آب برای ارسال سریع و با کیفیت محصولات از تیپاکس یا پست پیشتاز استفاده می‌نماید، ( مشتریان ساکن کرج و تهران با اسنپ و نهایتا یک روزه در صورت درخواست شما عزیزان ارسال میشود)

چنانچه روش ارسال توسط تیپاکس انتخاب شود هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان عزیز است و هنگام تحویل به مامور تیپاکس پرداخت میشود.

چنانچه روش ارسال توسط پست پیشتاز انتخاب شود هزینه ارسال کالدر سایت محاسبه میشود و به مبلغ فاکتور اضافه می‌شود.
با توجه به ارزشمند بون محصولات خریداری شده از سایت   نیک آب، کلیه سفارشات در بسته بندی های بسیار ویژه و مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال برای خرید های بالای 500.000 تومان رایگان است و همچنین برای ساکنان استان البرز هزینه ارسال کاملا رایگان است

زمانبندی ارسال سفارشات

 

روش ارسال با تیپاکس

در پایان هر روز کاری، تیم فروش تصفیه آب نیک آب  کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند داد. شرکت تیپاکس نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین 24 تا 72 ساعت پس از این زمان، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند.
شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول و تحویل کالا به تیپاکس پیامکی حاوی کد رهگیری مرسوله دریافت خواهید کرد.
به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود، با مراجعه به وب سایت تیپاکس و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می‌توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می‌توانید به آدرس tipaxco.com مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

روش ارسال با پست پیشتاز

چنانچه خرید شما قبل از ساعت 12 در سامانه سایت نیک آب ثبت شود. امکان ارسال بسته به دفاتر پست وجود دارد و چنانچه بعد از این ساعت باشد فردا بسته ارسال میشود و برای پییگیری بسته پستی که کد رهگیری آن برای شما اس ام اس شده است میتوانید به سایت اداره پست به آدرس   https://tracking.post.ir    مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه کد مرسوله ارسال نشده با پشتیبیانی نیک آب در تماس باشید

ارسال فوق سریع:

این سرویس درب به درب بوده و در این روش به درخواست مشتریان عزیزی که ساکن کرج و تهران میباشند بسته ارسالی با اسنپ ارسال و تحویل نهایتا 2 ساعته درب منزل خواهند داشت.

( به منظور سفارشات فوق سریع با شماره 09120486696   تماس حاصل فرمایید.)

ارسال سریع:

این روش ارسال همان ارسال به وسیله تیپاکس یا پست پیشتاز برای شما عزیزان است که بسته شما تا 3 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نکته مهم: بر اساس قوانین شرکت تیپاکس، در هنگام تحویل بسته می‌بایست در مقابل مامور تیپاکس اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی کارتن و یا شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور تیپاکس مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به تصفیه آب نیک آب نخواهد بود.

باربری:

این روش اقتصادی ترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده و همچنین خرید دستگاه تصفیه آب برای شهرستان ها اکیدا توصیه می‌شود. اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

0 دیدگاه
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

حذف فیلترها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پمپ تصفیه آب خانگی کوجین مدل KJ 2500”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی