آلکاهست

برند آلکاهست

در عصر حاضر به دلیل کیفیت نا مناسب آب شهری، استفاده از تصفیه آب اهمیت بسیاری پیدا کرده. افزایش نیاز به استفاده از تصفیه آب، باعث شده در این صنعت برندهای بسیاری متولد شوند. یکی از برندهای فعال در این صنعت، برند آلکاهست (Alkahest) است. این برند از جمله برندهای ایرانی فعال در صنعت تولید انواع تصفیه آب های خانگی و تصفیه آب های نیمه صنعتی و انواع فیلتر ها است که در طی سال های فعالیت خود توانسته، جایگاه قابل توجهی در بازار به دست آورد.

یکی از مهم ترین دلایل موفقیت برند آلکاهست در بازار و جلب رضایت بسیاری از مشتریان، این است که این برند توانسته محصولاتی با کیفیت و با دوام را به بازار عرضه کند. به طور کلی این برند به واسطه تولید محصولاتی با کیفیت و با دوام و همچنین عرضه‌ آنها با قیمتی مناسب، توانسته اعتماد بسیاری از مصرف کنندگانش را جلب نموده. علاوه بر این ها، یکی دیگر از دلایل محبوبیت آلکاهست، ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و منحصر به فرد است. در واقع این برند نه تنها در پکیج خدمات پس از فروش خود نصب رایگان، تعمیر دستگاه و… را دارد، بلکه به شما هر از چند گاهی مواردی که طول عمر دستگاه شما را افزایش می‌دهد، یادآوری می‌کند. به طور مثال، اگر زمان تعویض فیلتر دستگاه باشد، پشتیبانان آلکاهست با شما تماس می‌گیرند و این موضوع را یادآوری می‌کنند.

نکته دیگری که در خصوص محصولات این برند باید بدانید، این است که محصولات آلکاهست اغلب با کمک کشور های تایوان، ویتنام و ایران ساخته می‌شوند. به عبارتی برخی از قطعات‌ آنها در تایوان، ویتنام و ایران تولید می‌شوند و مونتاژ‌ آنها در ایران صورت می‌گیرد.

معرفی محصولات این برند تصفیه آب ایرانی

آلکاهست برندی است که به طور تخصصی در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب و فیلتر فعالیت می‌کند. اغلب دستگاه های تصفیه آب تولید شده توسط این برند در دسته دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار دارند. به همین دلیل اغلب افراد برند آلکاهست را برند تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی می‌شناسند، در حالی که چنین نیست. این برند در حوزه تولید دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی نیز فعالیت می‌کند. جدای از دستگاه های تصفیه آب، به تولید قطعات و فیلترهای مربوط به دستگاه های تصفیه آب نیز مشغول است.

برخی از بهترین دستگاه های تصفیه آب آلکاهست

همانطور که پیش تر گفتیم، این برند طیف گسترده از تصفیه آب ها، فیلترها و قطعات مربوط به‌ آنها را تولید می‌کند. اما برخی از محصولات این برند با استقبال بیشتری از سوی خریداران مواجه شدند و دارای محبوبیت خاصی در بازار می‌باشند. دستگاه تصفیه آب خانگی مدل فول، پک فیلتر تصفیه آب خانگی مدل کلاسیک، دستگاه تصفیه آب خانگی مدل اکو و… از جمله این محصولات می‌باشند.

دستگاه تصفیه آب خانگی مدل فول

دستگاه تصفیه آب خانگی آلکاهست مدل فول

یکی از محبوب ترین محصولات این برند، دستگاه تصفیه آب خانگی مدل فول است که برخی از قطعات آن در ایران، برخی در ویتنام و تعدادی از‌ آنها در تایوان تولید شدند. این تصفیه آب می‌تواند مواد و املاح مضر نظیر ذرات معلق موجود در آب، کلر، تری هلومتان های سمی، شوری، فلوراید، سرب و… را از آب حذف کند و حتی املاح مفیدی نظیر سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم و… را به آب اضافه نماید.

پک فیلتر تصفیه آب خانگی آلکاهست مدل کلاسیک

پک تصفیه آب خانگی آلکاهست مدل کلاسیک

این محصول به دلیل قیمت پایین و مقرون به صرفه ای که دارد، توانست با ورود به بازار جایگاه خاصی را به دست آورد. این محصول در واقع پکی دارای 3 فیلتر است که هر یک وظیفه به خصوصی را در رابطه با پاکسازی آب، ایفا می‌کنند. به طور کلی این محصول با برخورداری از فیلتر الیافی 5 میکرون، فیلتر کربن فعال و فیلتر بلوک کربن باعث حذف شن و ماسه، گل و لای، کلر، ذرات معلق و آلاینده ها، بو و طعم نامطبوع، فلزات سنگین و… از آب می‌شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی آلکاهست مدل اکو

دستگاه تصفیه آب خانگی آلکاهست مدل اکو

دستگاه تصفیه آب خانگی مدل اکو این برند، ساخت دو کشور تایوان و ایران هستند. تعداد فیلترهای این دستگاه تصفیه آب 7 تا است و از این رو آب تصفیه شده توسط این دستگاه فاقد هر گونه بو و طعم نامطبوع، ذرات معلق، کلر، مواد آلی و… است. علاوه بر این دارای املاح مفید و خاصیت آنتی اکسیدانی نیز است. برخورداری از این فیلتر ها موجب شد تا این محصولات آلکاهست نیز در بازار محبوبیت قابل توجهی پیدا کند.

اگر شما هم به دنبال تصفیه آبی خوب و در عین حال مقرون به صرفه هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم محصولات این برند ایرانی را خریداری نمایید. فروشگاه نیکاب برای شما امکان خرید طیف گسترده از محصولات این برند، با قیمتی مناسب را فراهم کرده است.